Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (többi lent)

Ladylizbeth kérdése:

Lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal kb. 7 alkalommal csináltuk gumi nélkül megszakításos módszerrel. Pár percenként megállt és sokszor kihúzta belőlem. Nem élvezett el bennem. Ez a mensim utáni 4-9 napokban volt. Mekkora a kockázat? Aggódhatok hogy baj lehet?

2012. nov. 5. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Adódhat...

Használjatok óvszert.

Ha késik, vegyél tesztet.

2012. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora a kockázat?Őszintén igen kevés mert mensi után általában a 10.naptól a 18.-ig van a termékeny szakasz.Persze ez nőként változó és eltérő de mivel nem élvezett beléd szerintem felesleges túlaggódnod!:)
2012. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden nőnek lehet soron kívüli ovulációja. Pláne, ha még csak néhány éve menstruál rendszeresen.

És téves. Ha az előváladék (ami nem összekeverendő az élvezet csúcspontján ürülő spermával) bemegy, már abból is lehet terhesség, mert tartalmaz (igaz csak pár milliónyit) élő spermiumokat.

2012. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) gumi nélkül sokkal élvezetesebb nekem és a páromnak is ezért úgy döntöttem fogamzásgátló tablettát fogok szedni :)
2012. nov. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!