Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Ugy hallottam...

Terhes lehetek? Ugy hallottam nehéz teherbe esni

Figyelt kérdés
Mensesem nincs beállva tehát általában 6 nap és fél évig ugyabban az időben jön meg aztán pedig ha akar, átvált. Eddig már több mint 1 éve ho végén jött meg 27-én. A barátommal együtt volam honap 14-én és 16-án megjött, de csak 2 napig volt aztán még 2 napot ugy, hogy pecsételő vérzésem volt. Aztán mikor elmult ez a 4 nap még 2x voltunk együtt, , ugy, , Érzem, hogy feszült vagyok és fáj a petefészkem. Lehetek terhes végre? Mikor teszteljek?
2012. nov. 2. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Éppenséggel lehetsz terhes, de inkább most van peteérésed, ha múlt hó közepén volt meg. Most kell együtt lennetek, ha babát akarsz.
2012. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) éppenséggel de jo hogy akkor ma is együtt voltunk.. nekem még nem volt gyerekem se abortuszom semmim.. olyan tapasztalatlan vagyok ilyen téren.. Hőmérőzüm is, de nem tudom, hogy az mutat-e valamit...
2012. nov. 2. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ugy hallottam nehéz teherbe esni"


Ez így nem igaz. Van, akinek egy alkalomtól is sikerül.

2012. nov. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan aki egy alkalomtol babás lesz...de sajna van olyan aki évekig vár babára. Lassan 2 éve várom a gólyát...
2012. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem összejön neked:) de azt mondják akinek 1 évig nem sikerül annak ki kell magát vizsgáltatnia. Te voltál már kivizsgáláson? én 5x voltam a barátommal védekezés nélkül s nagyon szeretném azt a kisbabát .. tegnap ota viszont eléggé fura a hasam és fáj a petefészkem..
2012. nov. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!