Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez a görbéhez?...

Mit szóltok ehhez a görbéhez? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki lehúrrogna, hogy miért ilyen a görbe, szólok előre, hogy csak ebben a hónapban kezdtem el mérni, és azt sem az elejétől. Azért mert csak most olvastam, hogy ebből is sok mindent ki lehet olvasni. Nem tudtam minden nap mérni a hőm,et, ezért ilyen amilyen.

Nagyon szeretnénk már babát, persze nem vagyunk rágörcsölve a témára, hogy na most azért legyünk együtt mert babát akarunk, hanem csak szeretjük egymást és ha jön a babóca akkor örülni fogunk neki.

Nézegettem terhes görbéket, ahol szépen magasak a hők és abból lehetett tudni, hogy baba van a dologban.

Amint látjátok, az enyém elég furcsa, negativ tesztek, hőemelkedés. Az ábra alsó részét ne vegyétek figyelembe.


Már annak is örülnék ha megjönne, de az sem jelentkezik. Mensis görcseim voltak, de elmúltak. Pecsételtem minimálisat 4 napig, volt, gofy csak a papiron lehetett látni, sötét barna. melleim picit meg vannak duzzadva, néha fájnak is. Szerintetek?


[link]


2012. nov. 5. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Elvileg kb a 39. nap körül lehetett ovud, ha akkor volt, akkor még korai a teszt.

Ha nem jön meg, akkor hét vége felé már csinálhatsz tesztet.

2012. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezt olvastam most itt:

[link]


Ha több alkalommal viszonylag magas, hőemelkedés körüli értéket mérsz, nagy a valószínűsége annak, hogy hamarosan a teszt is pozitív lesz.

2012. nov. 5. 13:57
 3/4 A kérdező kommentje:
kedves első, akkor van még remény?
2012. nov. 5. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még akkor is 37,2 volt a hőm, amikor megjött. Csak 2 nappal utána kezdet 1-1 tizeddel leesni. Azt hittem babás vagyok, mert ovuláció után azonnal felment 37.1-37.2-re és végig fent maradt :(
2012. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!