Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ehhez a görbéhez valami...

Ehhez a görbéhez valami értelmeset tudnátok írni? Kicsit érdekesre sikeredett. Járt már valaki így? Tanácsok? Tippek? Minden jöhet!

Figyelt kérdés

Eddig alacsonyabb volt a reggeli hőm, nem volt ilyen magas. Most is ugyan akkor mérem a hőmet. A mostani vérzés jóval kevesebb volt, mint szokott lenni. A tesztjeim negatívak.

Most sorolhatnám a tüneteket, de félek, hogy csak szeretném, ha lenne, így ezt hagyjuk!

Orvosnál nem voltam.


[link]



2012. ápr. 9. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Előző havi görbéd van? Jó lenne azt is látni:)
2012. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az előző havi görbédet is tudnád linkelni?

Elméletileg ha abban nem volt peteérésed, akkor lehetett most ennyire a ciklus elején, de ehhez azt is látni kéne.

2012. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
pénteken tesztelj egyet.
2012. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg cisztás vagy!Emlékszem volt már kérdésed és látom továbbra sem jött meg!

Szerintem felesleges még 50 tesztet ellőni,ez már nem baba!Ha az lenne már a teszt is mutatná!

Szerintem nagyon kéne egy kivizsgálás mert ennyi pecsételés(ha jól emlékszem az előző haviban is volt rendesen)cisztára utal!Az okoz magas hőt is és pecsételést is!

Nézz azért utána neten,de szerintem orvos a legjobb!

2012. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben.

Ovulációd nem volt még,terhes sem vagy,de a hőd kissé magas,talán a pajzsmirigyed okozza,hát szerintem orvosolni kellene.

De azért ez a görbe kevés ahhoz h eligazódj rajta...még a doki is utsó 3-at kéri....

2012. ápr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 10. 06:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszenek a görbéid!

Keress fel egy dokit!

2012. ápr. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a cickafarkfű teát, csak a clostyt szedd...
2012. ápr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A nődoki azt mondta, hogy nyugodtan ihatom, de én most sem a cickafark, sem a closít nem szedem.
2012. ápr. 10. 08:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Én most félreteszem a hőgörbédet, a vérzéseidet.


Egy dolgot említek meg:

Rossz időkben vagytok együtt, ez így nem jó! Sőt mi több nem is szabad egymás utáni napokon együttlennetek ha valóban babát szeretnétek!

Az orvosom szigorúan a lelkemre kötötte hogy 48 (!!!) óránként legyünk együtt a párommal. Ha ennél gyakrabban akcióznánk, akkor hígulna a spermium, a számuk megcsappanna és az a kevés is ami marad, csak körbe-körbe körözne megzavarodottan. És a petesejtet meg sem találnák, mert addig el sem tudnának menni.

Ha viszont nagyobb időközt hagyunk ki mint 48 óra akkor pedig 90% az esély arra hogy lemaradunk a peteérésről.

48 óra kell hogy regenerálódni tudjon a spermium, és annyira izgágák, fürgék legyenek hogy célba érjenek.

Nagyon nagy tudású az orvosom, elismert szaktekintély, orvosokat és leendő szülésznőket is oktat. Vakon megbízom abban amit mondott.


Most tedd félre a hőgörbét, az ovulációs tesztet és tartsd be a 48 óránkénti szexet!

Aztán számolj be jövő hónapban az eredményről! ;-)

2012. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!