Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen praktikák, trükkök,...

Milyen praktikák, trükkök, testhelyzetek vannak, ami segít, hogy kisfiú foganjon?

Figyelt kérdés
Már van egy lányom,és kettőnél több gyermeket nem biztos,hogy tudunk vállalni,és szeretnénk egy kisfiút(Persze,ha kislány lesz,az sem baj :)

2012. nov. 5. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom pontosan mi,hogy merre,de barátnőmék pl. hasonló módszerekkel hozták össze a kislányt.Nekik is 2. baba és az első kisfiú volt; szerettek volna egy hugicát.A lúgosítással kell valamit kezdeni,de szerintem keress rá a Google-ben.

Aztán lehet nem azért jött a kislány,ki tudja!De sikerült összehozniuk,ez a lényeg. :)

2012. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pér válasza:
100%

A baba nemének semmi köze a pozitúrához.

Annál inkább a menstruációhoz képest bekövetkező fogantatáshoz. Mivel férfi vagyok, így nem tudom pontosan, de a feleségem határozottan állítja, hogy míg a lányom a menstruáció előtti napokban "készült", addíg a két fiam a menstruáció utáni napokban. Ez sem 100%-os de a legtöbb, amit mi szülők tehetünk az ügy érdekében.

Azért olvass utána, mert lehet, hogy fordítva van és én tudom rosszul!

2012. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves Pér,köszi aválaszt,amúgy találtam egy oldalt,ha érdekel nézd meg itt van egy két ötlet :)

[link]

2012. nov. 6. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam pont középidőben fogant a ciklus 14. napján.Azért tudom pontosan mert abban a hónapban csak 1szer voltunk együtt.Amikor a lányommal lettem terhes akkor naponta együtt voltunk,összevissza menstráltam,így nem tudom ő mikor fogant.

Tehát kevés szex,középidőben próbálkozni. :)

2012. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a hónapban egyszeri dolog nem hiszem,hogy sikerül,de azért köszi :)
2012. nov. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!