Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van trükkje hogy kisfiú...

Van trükkje hogy kisfiú legyen? Harmadik babát szeretnénk két lány után.

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Akarj kisfiút!! Tuti nem fog összejönni. :)

Amúgy nincs.

2012. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes próbálkozni, mert igenis vannak trükkök, praktikák, amiket érdemes kipróbálni, miért ne??Ha ki tudod számítani a peteérésed pontos napját, akkor aznap!!!Lányok lassabbak, tovább bírják, fiúk gyorsabbak kevesebbet bírnak. Vagyis ha aznap, tuti fiú ér oda először, nagy eséllyel fogan meg...és Czeizel Endre videókat hallgass, keres a neten, ő ad tanácsokat, hüvely savasítás, lugosítás....mindez persze nem 100 %, de én megpróbálnám!Egy szintén próbálkozó nőci:-)
2012. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
kínai fogamzás naptár alapján bárkit visszakerestem azt kaptam, amit mutatott. érdemes megnézni
2012. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mintha én kérdeztem volna! Épp most akartam én is kiirni ezt a kérdést. A kinai naptár nekem az elsőnél bejött a másodiknál fiut mutatott és kislány lett! Én is örülnék egy-két jo ötletnek és példáknak hogy valakinek valamelyik bejött!
2012. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A férjed mielőtt összebújtok:

1. egyen pácolt heringet

2. egy nagy vödör jégben kell hűteni "a csapatát"

3. az ágyban pedig fordítsa északra a szeretett nőt!:DD


Legalábbis az Így jártam anyátokkal-ban ezt a trükköt mondták el!:D


De a viccet félretéve, nem hiszem, hogy erre lennének trükkök, de én szurkolok nektek, hogy teljesüljön a kvánságotok!:)

2012. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!