Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet? Csak...

Szerintetek mi lehet? Csak szórakozik velem a testem?

Figyelt kérdés

November 1-re vártam a menstruációm. Kb fél éve próbálkozunk, mivel PCOS vagyok, ezért a dokim írt fel Clostybeget, amit szednem kellene.. De nem jött meg. Már elkezdtem szedni a Gravidát ( 2-3 naponta), folsavat(naponta) és e vitamint (ezt csak hetente 1szer). Menstruáció szerű görcseim voltak, egy kicsit most is van, émelyegtem, fáj a fejem, ma hasmenésem is volt. Október végén canesten krémet és kúpot használtam, a doki szerint gombám volt, bár én nem éreztem semmilyen hatását.. Most e miatt késne? November 2-án volt testápolószerű folyásom, azóta ez elmúlt, néha egy kicsit nyúlós folyásom van.

Novemberre készültem rá lelkileg, hogy biztos bab lesz, most ez nem tudom mi.. 2-án, 4-én és ma teszteltem One Steppel (vaterás, 10es érzékenységű), mindegyik negatív.. Bizakodjak még szerintetek?

Bocsi, ha hosszú lett!


2012. nov. 6. 09:39
 1/5 TKI Ibolya ***** válasza:

szerintem várj pár napot még és meny be egy patikába ott vegyél tesztet és próbáld újra.Nekem a Gabriella teszt vált be.


Sok sikert!


3 gyerekes anyuka

2012. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Én is arra gondoltam, hogy ha nem jön meg, veszek gyógyszertári tesztet (köszi, hogy írtál olyat, ami bevált, remélem én is kipróbálom és két csík lesz).
2012. nov. 6. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonló helyzetben vagyok, nov. 3- ra nem vártam, azóta sem jött meg, és minden teszt negatív (gyógyszertári) még várakozok, mert olvastam, hogy van akinek csak később lesz pozitív.

2012. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó!

Szurkolok, hogy sikerüljön!

2012. nov. 6. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:

ha későn van ovud kedves utolsó, akkor még nem mutatja ki, csak később.

Menj dokihoz, ő tudni fogja, hogy mi a helyzet veled, kedves kérdező. Da ha nem mész akkor hétvégén tesztelj újra.

2012. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!