Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt vagyok 4 nappal,...

Nemvárt előtt vagyok 4 nappal, de a mai onestep 10-es teszt negatív. Akkor már tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
27-én lett pozi csak az ovutesztem. Semmi extra tünetem nincs, fájnak feszülnek a melleim és szúrkál a méhem, pár napja még a petefészkem szúrkált.
2012. nov. 6. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Miért kell tesztelni, ha meg azt se tudod, hogy egyáltalán késni fog a menstruaciod???
2012. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem a petefészek szurkálódás mindig menszit jelent! lehet hülyén hangzik de mindig így van és volt! nem várt előtt ennyivel nem érdemes tesztelni!! inkább várd meg a nem várt napját vagy csak 1 nappal előtte tesztelj!!és a tünetekre ne adj! ez még bármi lehet! én szinte mindig érzem ezeket a tüneteket és menszi előjele!!nem akarlak elkeseríteni de nekem ez a tapasztalatom! ovu fájdalmat mikor éreztél??akkor ezek szerint 10-re nem várod??
2012. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, 10-re nem várom. 25-én volt véres nyákom, ezért is nem értettem miért csak 27-én lett pozi az ovuteszt. Tünetekkel nem foglalkozom, a mellfájdalom szokott lenni mensi előtt, de ez a szurkálás csak egyszer volt, amikor babás lettem, de sajnos elment két hónapja.
2012. nov. 6. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:
4 nappal mensi előtt csakis clearblueval mertem eddig tesztelni.Nekem bejött, mert délutáni pisiből szép erős pozit csináltam:)(persze nem a legdrágábbra gondolok hanem az olcsóbbikra-900 Ft)
2012. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sajnálom,hogy elment a baba! ez a legszörnyűbb dolog!! 27 -e után már negatív volt a teszted??mert én úgy tudom a pozitív után az első negatívon van az ovu!!nem próbáltad még a hőmérőzést??
2012. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, 27-e után már jóval halványabb volt a második csík rajta. nem hőmérőzök, mert még sose sikerült1 hónapig ugyanakkor kelni, stb., így most próbáltam először ovutesztet. Eddig mindig a ciklusom közepén próbálkoztunk utána pár napig szinte sose, kivéve egyszer, amikor volt a baba és most úgy néz ki tényleg később van pé-m
2012. nov. 6. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
hát igen macerás a hőmérőzés de szerintem megéri! nekem se 14 napnál van az ovum! inkább jóval később!! soha nem 28 napos a ciklusom!
2012. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha 28-án volt az ovum, együtt is voltunk sokat, akkor már ki kéne mutatnia a tesztnek?
2012. nov. 6. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
nem biztos!! 9 dpo-nál nem mindenki tesztel pozitívat!!
2012. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sumergo ***** válasza:
64%

Helyesbítsünk, a 9. DPO-n szinte senki nem tesztel pozitívat. Nem, nem kellene, h kimutassa.

/Komolyan a fejemet verem a falba, mert minden nap 3 ilyen kérdés van, h :4-5 nappal mensi előtt ki kell mutassa a teszt?? :-)/

Honnan a fenéből vettétek, h ki kellene mutatnia? Ha elkezdődött a beágyazódás, akkor is max 2 nappal ezelőtt kezdődött. Esélytelen, h kimutassa, de ez még vérből sem kimutatható., annyira kevés lehet a hCG, ha van egyáltalán.

2012. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!