Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy éreztétek magatokat az...

Hogy éreztétek magatokat az elsö teázós hónapban? (Cickafark, palástfü)

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a cickafark tea rettenetes fejfájást okozott
2012. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mellékhatás semmi...viszont egyből pozi lett a teszt hónap végén. :)
2012. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Cickánál nem éreztél petefészek szúrkálást. Első három napban elég kellemetlenül szúrkáltak a petefészkeimnél felváltva, hol itt, ho ott...
2012. nov. 6. 13:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok elöző!!! És a teák elött mennyi ideig próbálkoztatok?
2012. nov. 6. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja de, igazad van. Cickánál éreztem petefészek szurkálást, de azt betudtam annak, hogy "hat a cucc" :D Igazából ez félidő után elmúlt. Utána a palástfűnek még az ízét is szerettem.

Ez volt az 5. próbálkozós hónapunk. Nem olyan vészes (így utólag), de olyan egyértelműnek tűnik, hogy a teák miatt. Persze lehet csak véletlen, nem tudom. :)

Még annyi. hogy a Premens barátcserjés tablettát is végig szedtem. Ezt az első pozitív napon hagytam el.

2012. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi a közbe kotyogásért.De leírnátok hogyan kell inni ezeket a teákat?Mikor kell elkezdeni inni?Mi is szeretnénk babát és olvastam már máshol is hogy elég hatásos.
2012. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elözőnek:

Én a menzim 4. napján kezdtem el inni a cickafarkfü teát.

Egy teáskanál cickát leforráztam, 10 percig lefödve állni hagytam, majd leszürtem, és forrón kortyolgattam, reggel és este.

A palástfüvet 2 napja iszom vagyis a ciklusom 14. napján kezdtem el, tüneteim alapján akkor volt pé-m. Ezt is reggel este iszom. Fontos, hogy a készitésnél ne használj fémes eszközöket, én müanyag szürőt és kanalat használtam.

2012. nov. 6. 13:49
 8/12 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Köszi.

Akkor ha jól értem a cickát akkor kell elkezdeni mikor megjön a palástfüvet meg peteéréskor?

2012. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6.

A cickafarkat érdemes elkezdeni a menzi mulásával, mivel vérböséget okoz.

2012. nov. 6. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:

6

Köszi,értem.

2012. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!