Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt első napján még...

A nemvárt első napján még negatív teszt és 5 nappal később pedig már pozitív?

Figyelt kérdés

Ezt azért írtam ki, hogy aki hasonlót tapasztalt, ne csüggedjen feltétlen, és hogy ez egy jó példa arra, hogy nem kell olyan hamar tesztet csinálni.

33 naposak a ciklusaim, 6 hónapja próbálkozunk a második babával, van egy 19 hós aki még komfort szopizik naponta többször. Már azt hittem nem is fog összejönni a második amíg vége nem lesz a szopizásnak teljesen.

November 1-én kellett volna megjönnie szerintem, bár utólag azt mondom lehet, hogy akkor csak a 12. dpo-n voltam. Csináltam egy x-epil tesztet reggeli elsőből, ami teljesen negatív lett! Ma, 5 nappal később még mindig nem jött meg, arra gondoltam talán valami más állhat a háttérben, hogy ennyit késik, hiszen csinltam egy negatív tesztet. De azért, hogy biztosra menjek, vettem egy One Step tesztet és egy délutáni pisiből ez ma már nagyon pozitív! A 6. hétben járok :)


Ezért nem igaz, hogy a teszt már akár 10 nap után kimutatja, kamu!


2012. nov. 6. 14:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

és még valami: ugyanúgy mint az elsőnél, most se érzek semmit a világon. Se émelygés, de mellfeszülés, vagy bármi más. Nulla tünet.

Az elsőnél is csak később kezdődtek a tünetek, kb a 8. héten, émelygés, cicinövekedés, fáradtság és társai...


Nagyon drukkolok mindenkinek aki jelenleg is várja a gólyát, és örülök, hogy van ez az oldal, ahol egymástól tudunk kérdezni. Szép napot mindenkinek!

2012. nov. 6. 14:33
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ezért írom szinte mindig oda, h nemvárt napja utáni 3-4. napon jó tesztelni és leginkább reggeli vizeletből.

Persze, a teszten (még a 25ös érzékenységűn is) az van, h már nemvárt napján ki tudja mutatni a terhességet...igenám, csak ki tudja akkor épp mekkora a hcg, mikor volt a beágyazódás...stb?

2012. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is 3 nap késés után csináltam a kislányommal a tesztet.Már 2,5 éves.Mi is most szeretnénk tesót és remélem minél előbb meglátogat minket is a gólya ismét.

Neked gratulálok.

2012. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!! Én épp ma teszteltem, a 10. DPO-n, 4 nap múlva nem várom, de negatív lett. De akkor még van remény :)
2012. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy leirtad, én szombatra vártam nekem minden hónapba pontosan 27 napra jött meg, és most nem azóta várok a hőm magas, két tesztet próbáltam mind2 negatív, szerinted mikor próbálkozzak?
2012. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3.vagyok

5.-nek!

Szerintem vasárnap reggeli elsőből csinálj egy tesztet.

2012. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerintem is, inkább várj még, aztán majd pár nap múlva, ha még mindig nem jön meg, akkor újra teszt. Drukkolok! Én ma délután úgy álltam hozzá, hogy próbáltam nem idegesíteni magam, arra gondoltam, felesleges idegeskedni, a baba vagy ott van, vagy nincs ott, és nem a teszttől lesz a hasamban, az majd csak megmutatja nekem, hogy mi a helyzet, amin úgy se tudok változtatni...

Nekem az első babánál úgy volt, hogy akkor is már 6 hónapja próbálkoztunk, éppen nem is voltam annyira rákattanva a baba témára, mert az esküvőnket szerveztem, dolgoztam, vizsgáztam egyetemen.... és az esküvő időpontját is úgy néztük ki direkt, hogy akkor biztos ne jöjjön meg, erre a nagy nap előtt x nappal amikor kellett volna, nem jött meg... de eszem ágában nem volt, hogy baba lehet a dologban, csak gondoltam rendetlenkedik a ciklusom. Igy végül nem is teszteltem, csak a kimaradt menstruáció 5. napján, és akkor pozitív is volt.

Most is ez az 5. nap jött be :) de most az az érdekes, hogy szinte biztos voltam benne, hogy megint negatív lesz, mivel a sógornőmnek a 10. dpo-n már pozitív volt (bár nem tudom milyen teszttel csinálta). Ebből gondolom, hogy még alkatilag is változó lehet, hogy kinek milyen hamar mutatja ki, hát tényleg nem értem, nekem 5 napja még totál negatív volt.

2012. nov. 6. 20:58
 8/14 A kérdező kommentje:
És nagyon köszi mindenkinek a gratulációt! Még azért izgulunk, hogy tényleg meg is maradjon, hát remélem :)
2012. nov. 6. 20:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Hűha, ez nem semmi sztori! :D Bár eltelt néhány hónap, remélem, minden oké! Most én is hasonló cipőben járok, legalábbis remélem :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
sziasztok, nekem 6 napja késik , nincs tünet olyan vészes , annyi hogy pisilek többet,akkor ne csináljak még tesztet?:(
2013. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!