Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt első napján még...

A nemvárt első napján még negatív teszt és 5 nappal később pedig már pozitív?

Figyelt kérdés

Ezt azért írtam ki, hogy aki hasonlót tapasztalt, ne csüggedjen feltétlen, és hogy ez egy jó példa arra, hogy nem kell olyan hamar tesztet csinálni.

33 naposak a ciklusaim, 6 hónapja próbálkozunk a második babával, van egy 19 hós aki még komfort szopizik naponta többször. Már azt hittem nem is fog összejönni a második amíg vége nem lesz a szopizásnak teljesen.

November 1-én kellett volna megjönnie szerintem, bár utólag azt mondom lehet, hogy akkor csak a 12. dpo-n voltam. Csináltam egy x-epil tesztet reggeli elsőből, ami teljesen negatív lett! Ma, 5 nappal később még mindig nem jött meg, arra gondoltam talán valami más állhat a háttérben, hogy ennyit késik, hiszen csinltam egy negatív tesztet. De azért, hogy biztosra menjek, vettem egy One Step tesztet és egy délutáni pisiből ez ma már nagyon pozitív! A 6. hétben járok :)


Ezért nem igaz, hogy a teszt már akár 10 nap után kimutatja, kamu!


2012. nov. 6. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
nemvárt napja van, negatív lett reggeliből....ez a kérdés reményt ad még...hátha..
2013. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóban bízom. Inszeminációt követően a 14. napon, ahogy az orvos kérte teszteltem, sajnos negatív lett. Viszont a menzeszemnek 2 nap múlva kellene elvileg megjönnie, de semmi jelét nem érzem, lehet, hogy az orvos által felírt progeszteron hüvelygél miatt késni fog. Valaki azt mondta, hogy a hormonpótlástól késhet. Ma viszont le kell állnom a hüvelykúppal, ha negatív a tesztem, ha viszont pozitív lett volna, akkor tovább kéne folytatni, az orvos ezt mondta legalábbis. Na, de mi van akkor, ha csak 3-4 nap múlva lesz pozitív, akkor itt leszek 3-4 napos progeszteron kúra nélkül. Azért bizakodom.
2016. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok... Na, ugye az inszemináció nem sikerült, a teszt a nemvárt előtt negatív volt. Most azonban, a következő ciklusban spontán teherbe estem, és 3 nappal a nemvárt előtt már erős pozitívat teszteltem.
2017. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
De jó ezt olvasni, hogy valaki akkor is gondol ránk akik még a másik oldalon állnak és visszatér a sikerrel. Gratulalok, boldog babavarast.
2020. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!