Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete voltunk együtt a...

1 hete voltunk együtt a barátommal kiszakadt a gumi időben észrevettük, nem élvezett el, ma voltam a nőgyogyásznál és 1 kis pontot látott a méhemben aztmondta terhes lehetek ezt mennyire vegyem hihetőnek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szerintem kosz volt a szemüvegén


semmi más vizsgálatra nem küldött? érdekes...

2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 sumergo ***** válasza:
56%
Korábban nem volt "baleset"? Egy hete történt az még nem igazán látszódhat.
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
lehet akár ciszta? korábban nem mivel távkapcsolatba élünk és nem ,meg elötte megjött rendesen ahogy szokott
2012. nov. 6. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Ciszta a petefészkedben lenne valószínűleg, nem a méhedben, abban szerintem ne reménykedj.
2012. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semennyire ne vedd hihetőnek. :) 1 hét múlva még épp csak elkezd beágyazódni a megtermékenyített petesejt, még a teszt sem mutatja ki, nemhogy az UH....
2012. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokat , ultrahang mikor jelezné ki ha pozitiv lennék?
2012. nov. 6. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
AZ tuti nem az volt ami látszott.
2012. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha elmarad a menszesz akkor is kb 2 hétre rá kezd el látszódni a petezsák.És azt szokták mondani ne élje bele magát az ember mert felszívódhat stb.Az orvos elég érdekes.És így engedett el kétségek között??Ahogy írták még csak beágyazódás lenne.És észre is vettétek.Nyugodj meg!!Nincs baba.
2012. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a legutobbi menzeszem 4 napos volt utána 1 nap kihagyással majd2 napig volt és az utolso nap oktober 28.án volt
2012. nov. 6. 20:00
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Én meg a helyedbe a dokinak és hinnék,és nem annak amiket itt írnak. Csak ő a szakértő,és csak az ő neve előtt van két betű(dr).Biztos látott már egy pár terhességet ultrahangon. Vagyis többet mint mi,akik itt nézelődünk.Nem egy ismerősöm esett már teherbe csakis az előváladéktól. Az egyik ilyen kisember itt szaladgál egy szinttel alattunk. :)
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!