Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tegnap kellett...

Veronika18 kérdése:

Lehetek terhes? Tegnap kellett volna megjönnie, de még ma se jött meg, szerintem mikor ovum volt akkor is voktunk együtt, pharmatex hüvely tabival,2 hete barnás véres folyásom volt, de több mint 1 hétig, milehet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A barnás-véres folyás ciklus közepén nem normális dolog, lehet összezavarodott a hormonháztartásod. Nekem is volt egyszer egy ilyen ciklusom, és akkor nekem nem volt peteérésem (mindig érzem, ha van), aztán a következőbe visszaállt szépen. Csinálj egy tesztet, az biztosabbat tud mondani. Viszont ha nem akartok babát, akkor ne pharmatexszel védekezzetek, mert az kb. annyit ér, mint halottnak a csók, főleg ha peteérés idején is csak azzal védekeztek.
2012. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de a beágyazódásról ha olvasol sokszor barnás véres folyással jár.Csinálnék egy tesztet hogy ne idegeskedjek!
2012. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Megvárom hogy megjön-e a héten, aztán mihamarabb orvoshoz megyek !
2012. nov. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!