Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegem van a negatív tesztekbő...

Elegem van a negatív tesztekből, elkeseredett vagyok! Nem adatik meg nekem sosem a baba?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul viselem ezt hogy nem sikerül a baba! Lassan úgy érzem depresszióssá válok, csak irigykedem azokra akiknek elsőre sikerült és a nagy pocakkal mászkáló kismamákra is! Úgy érzem nekünk sosem jön össze!

2012. nov. 7. 08:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ideje próbálkoztok, de ha igen régóta, akkor ideje felkeresni egy szakorvost.

Emellett kicsit pihentetnéd ezt a témát és nem foglalkoznál azzal, hogy gyereket akarsz, akkor az nem lenne egy hátrány.

Fogjátok fel úgy, hogy még egy picit élvezitek kettesben az életet.

7végén sétáljatok nagyot a természetbe, üljetek be egy étterembe, moziba, kávézóba.

Kapcsolódjatok ki és ne foglalkozzatok a gyerekkel.

2012. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ezt a legkönnyebb mondani,hogy ne gondolj rá,de azt is tudom,hogy nagyon nehéz nem rá gondolni. Én már egyszer átmentem azon amin te. 7 hónap után terhes lettem. Beteg volt a baba,el kellett vetetni,majd 6 hónapig védekezni kellet. 6 hónap után nekiugrottunk,és megint 9 hónap volt mire sikerült.Gondolhatod akkor,számolj utána,hogy hány csalódott hónapom volt, Mindig úgy mentem a wc-re a teszttel a kezembe,hogy na most tuti két csíkos lesz,és nem. A kisfiam 3.5 éves,és 5 hónapja megint próbálkozunk,de eddig semmi. Letettem a hőmérőt,nem veszek több ovu tesztet,és bízok benne,hogy nem tesó nélkül kell felnőni a kisfiamnak. Én is feltettem itt ezt a kérdést amit te,és utána a következő hónapba pozitívat teszteltem. Lesz gyermeked nyugi. Én nem fogom neked azt tanácsolni,hogy ne gondolj rá,kösd le magad,mert hidd el engem leköt a munkahelyem,de amint van egy kis szabad időm,mindig arra gondolok. Én lehetetlennek tartom,hogy erre nem lehet gondolni. Minden jót.
2012. nov. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

szia!

Nekünk 2 év után sikerült. Az utolsó hozzászólóval ellentétben, azt javaslom neked, ne is gondolj a baba-projectre.

Én az idegösszeomlás szélén álltam. Az volt az utolsó csepp a pohárban, amikor egy ismerősöm közölte, hogy terhes. Egyszerűen lement a roló, mindenféle dolgot mondtam neki, otthon meg hát szó szerint darabokra törtem a konyhát. (pedig nyugodt ember vagyok). Gondolhatod a férjem mit szólt...teljesen lemeredt.

Akkor határoztam el, ez így nem mehet tovább. Bele az életbe... sok olyan dolgot kipróbáltam amit azelőtt soha. Dolgoztam, dolgoztam, buliztam, sportoltam, túlóráztam. Annyira jól sikerült a figyelem elterelés, hogy észre sem vettem, hogy 10 napja késik. Most 2 éves a fiunk,

Tudom, mit érzel, hidd el! Ha veletek minden rendben van, akkor jönni fog, mert jönnie kell, mert akarjátok, hogy veletek legyen.

Kitartást kívánok neked!

2012. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Annyira örülök hogy ennyien irtatok ilyen gyorsan, kicsit be is könnyeztem ahogy olvastam a válaszotokat, párommal 15éves korom óra 10 éve vagyunk együtt. 2 éve nem szedek gyógyszert 1 éve próbálkozunk, és nem sikerül. Most határoztam el holnap elmegyek orvoshoz, eddig nem akartam semmi féle gyógyszert azt akartam hogy a babám (ha egyszer sikerül) természetesen szerelemből foganjon, ne kelljen hőmérőzgetni, teázni meg ilyesmi nem akartam a spontanelitását elveszteni a párommal való együttlétemnek, de úgy érzem hogy sajnos eljött az ideje ennek is. Bármit megtennék érte hogy sikerüljön, annyira vágyom rá! A patika már meggazdagodott belőlem a sok tesztelgetéstől!
2012. nov. 7. 09:12
 5/37 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még kérdezni azt is hogy mitől lehet az hogy az utolsó menstruációm csak 2 napig tartott? most már ez is lerövidül? ennyire vágytam volna a babára és már a menstruációm is megbolodnult? mindig 5 napos ! de sajnos megvolt és akkor már nincs baba.....
2012. nov. 7. 09:19
 6/37 adriennjeni ***** válasza:
Mi már két éve próbálkozunk, de nem akar összejönni. Jártunk orvosnál, kiderült, hogy a párommal vannak problémák, de csak reménykedem szüntelen. Három hónapja kiment dolgozni németországba, peteéréskor való teherbeesésre esélyem sincs, de még mindig reménykedünk! Utálom, ha azt mondják, ne gondolj rá, ne görcsölj rá!!! Ilyen nincs! Ha valami a legnagyobb vágyad arra nem tudsz nem gondolni. Csak várod mikor jön el az a pillanat mikor azt mondhatod igen! sikerült. minden hónap egy kudarc minden nap egy borzalom, mert rittig megtalálod a legkisebb hassal rendelkező nőt akinek sikerült! Együtt érzek veled! Nem könnyű!!!
2012. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Együtt érzek veled!!! És sajnos nem nagyon tud vigasztalódni az ember mert olyan nincs hogy ne gondolj erre, próbálok pozitív lenni új hónap új remény, de akkor is néha arra gondolok ha eddig nem sikerült akkor a következő hónapban mitől lenne pozitív, ha eddig nem sikerült! De most valahogy úgy érzem hátha , nem tudom miért, olyan sok jó gondolattal tömtem meg a fejem, reménykedem talán a hónap végén nem jön meg! Nagyon sok kitartás és ölelés neked! Kívánom hogy sikerüljön a baba minél előbb!!!!!!!!!!!!!!!!!!! én is csak várom a csodát egyre jobban!
2012. nov. 12. 06:49
 8/37 adriennjeni ***** válasza:
Én is kívánok neked minden jót! Kitartás az nem sok van, türelmetlenség annál több. Olvastam valahol,hogy nincs meddőség, csak a szervezet még nem készült fel a baba érkezésére. Ezt a páromnál vajon hogy értelmezzem? Mindig jár az agyam, akár hányszor meglátok egy terhes nőt vagy egy kisbabát, valami szorongatja a torkom! Minden esetre szurkolok magunknak! :)
2012. nov. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű, képzeld barátnőm aki nem is akart kisbabát pár napja bejelentette hogy terhes, se kép hang nem tértem magamhoz már hónapok óta mondom neki hogy mennyire vágyom a babára ezt- meg azt kipróbáltam már, erre ő egy véletlen este miatt teherbe is esett, de most már így pár nap elteltével nagyon örülök nekik és boldog vagyok hogy nekik sikerült és már semmi rossz gondolat nem kavarog a fejemben, csak reménykedem hogy együtt élhetjük meg a babavárás örömeit, majd meglátuk kiderül a hónap végén! Párom még nem volt orvosnál attól félek én is hogy ha ne adj Isten nála van a baj akkor tudom hogy nincs más megoldás csak az inszemináció , és a párom gyógyszeres kezelés mert akkor várhatnánk a babára ki tudja meddig! Csak az a baj a párom nem akarja elfogadni azt hogy vele lehet gond és nem is akar egyenlőre hallani az orvosról, hiába próbálkozom én magam egyedül, úgyhogy én is csak a természetben reménykedem, és abban hogy talán vagyok annyira termékeny hogy nekem is lehessen természetes úton kisbabám!
2012. nov. 13. 06:34
 10/37 anonim ***** válasza:
Szia! Nem feltétlen kell a párodnak kellemetlen orvosi vizsgálatokon részt venni. Kezdetben, a neten megvásárolható, "férfi termékenységi teszt" a párod letesztelheti magát. Persze a doki a biztosabb!!:)) Szorítok nektek!!:))
2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!