Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostanában minden napra jut...

Mostanában minden napra jut egy "sztárbaba"?

Figyelt kérdés
Peller Mariann, aztán jött Balogh Edina most meg Ördög Nóra....ne értsetek félre én örülök nekik, mert boldogok, csak annyira el vagyok keseredve, nekem mikor lesz??És picit irigy is vagyok rájuk és görcsbe rándul a gyomrom mikor olvasom, hogy újabb sztárbaba....ezért megbüntett a sors??
2012. nov. 7. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, biztos egyszer neked is sikerül. Egyébként, ha elolvasod, hogy Ördög Nóra mit nyilatkozott, talán jobban érzed magad, mert 3,5 év alatt sikerült nekik is. Mi is 3 évig próbálkoztunk mire összejött. Én is irigy voltam mindenkire, de szerintem ez természetes. Ne add fel, hidd el sikerülni fog nektek is! Mióta próbálkoztok?
2012. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

En is szomoru vagyok,ugyanis ma derult ki,hogy valoszinu pcos vagyok.... :(((

Neked sok turelmet kivanok,es hogy hamarosan sikeruljon az almod,biztos neked is osszefog jonni,ezen nem kell aggodj,ma mar nagyon fejlett az orvostudomany,hogy ezen segitsenek...

Miota probalkoztok kerdezo?

Mi meg "csak" junius ota,de most derult feny a pcora...mert rendszertelen lett a mensim....

nalad kizartak ezt a lehetoseget?

2012. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, még nagyon az elején vagyunk...én voltam orvosnál, csak szokásos vizsgálatok, vérvétel, pajzsmirigy, rákszűrés, minden rendben...igazából én szorongok, félek be fogom magamnak beszélni, hogy nem lehet.....aztán egyik nap meg tiszta pozitív vagyok, hogy hamar össze fog jönni!Úgy sajnálom, hogy másnak is vannak hasonló problémái....sok kitartást nektek!
2012. nov. 7. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

:) koszi

igen,sajnos nem vagy egyedul... :(

de ez olyan kenyes tema,hogy igazabol nem is beszelunk rola...sok sztar sem esett olyan konnyen teherbe..ott van peldaul Beyonce... most vegre van neki egy gyonyoru kislanya :)) sikerult nekik is,csak nem szabad feladni ;)

Bizzunk a legjobbakban!

Sziasztok :)

2012. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a második válaszolónak írnék egy kis biztatást, egy barátőm szintén pcos és a második inszem sikerült már több, mint 20. hetes terhes.
2012. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából nem irigység csak vágyódás hogy te is szeretnél babát. És addig amíg nem találnak semmit főleg ne aggódj. Ha meg találnak akkor se :). Rengeteg mindenen tudnak már segíteni. Leírom a mi példánkat biztatásként. Egy nem nőgyógyászati betegség miatt egy évig még csak nem is próbálkozhattunk. Aztán végre megengedték. Eltelt egy év próbálkozással de semmi. Elmentünk kivizsgáltatni magunkat. A férjemmel kezdték mindjárt kiderült, hogy alacsony a spermaszáma ezért megműtötték. Örültünk hogy na akkor most megvan az ok és sikerülni fog. De ugye engem is vizsgálgattak. Volt egy cisztám megműtöttek vele és közben csináltak egy átjárhatósági vizsgálatot. Mind a két petevezetékem átjárhatatlan volt. Így azt mondták marad a lombik. Belekezdtünk de már a stimuláció is sikertelen volt. Tehát elkezdtük a tüsző érlelő szurikat meg az uh-ra járást. De a doki mondta hogy semmit nem nőnek a tüszők, nem vastagszik a nyálkahártya inkább hagyjuk abba és kontroll hormonok után kezdjük újra. Ekkor még mindig alacsony volt a spemaszámunk is de a lombikhoz elég lett volna. Aztán megtörtént a csoda:). Még abban a hónapban amikor nem nőttek a tüszők spontán terhes lettem :). Holnap leszek 14 hetes.:) Úgyhogy ne add fel ne görcsölj bármi megtörténhet. Kitartást, sok türelmet és mielőbbi babásodást kívánok neked! :)
2012. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon szépen köszönöm!!Sok sok boldogságot, gratulálok nektek!!
2012. nov. 8. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:

megin EN :) (2. vagyok)

Natehat...vicces,pont ma volt megint egy cikk Ordog Norarol,olvastad mar kedves kerdezo?

[link]


most lepnem kell....sziasztok

2012. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

"Szeretném, ha eljutna azokhoz, akik most talán akaratlanul is csalódottan és dühösen fogják a fejüket: na, már az Ördög Nóra is terhes... Mert nem 3 és fél éve várnak türelmesen a csodára, hanem 5, 10 vagy 15 éve."

2012. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!