Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én egy 15 éves lány vagyok és...

Én egy 15 éves lány vagyok és tanácsot, megjegyzést szeretnék kérni tőletek! Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Agusztus közepén lefeküdtem egy sráccal akit szerettem de pár dolog végett Szakítottunk.Attol hogy nem volt bent csak a hegye a péniszének és kivette mielött elment vna de rá 5percre visszatette de akor sem volt bent csak a hegye attol lehetek terhes?

Oktoberbe kimaradt a menszeszem és még most se jött meg! :(

Nagyon kétségbe vagyok esve.Am nincs se szédülésem se hányingerem!!!

HELP!!!


2012. nov. 7. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb, legolcsóbb, leggyorsabb: Csinálj egy tesztet, abból kiderül.


Nagyon kicsi az esélye egyébként.

2012. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes, augusztus közepe óta már túl lennél a 12. héten, már látszódna is akár. Szóval nyugodj meg, és szánd rá azt a pár száz forintot és vegyél egy tesztet egy drogériában és akkor megnyugodhatsz teljesen.
2012. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kedves kérdező?
2012. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

sziasztok

ma végre megjött a menszeszem.nagyon örülök neki és köszönöm mindannyiótoknak.most aztán tanultam ebböl.ezentul jobban vigyázok majd.

2012. nov. 8. 17:36
 15/15 A kérdező kommentje:

sziasztok

tegnap végre megjött a menszeszem.már megnyugodtam.köszi mindenkinek!

2012. nov. 9. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!