Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik inszeminációja...

Kinek hányadik inszeminációja volt sikeres? Igaz, hogy az első ritkán sikerül?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőmnek az első sikeres volt, szóval nem lehetetlen
2012. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is barátnős tapasztalatról tudok beszélni. Nem, nem lehetetlen. Nekik is elsőre összejött, van egy csodaszép kisfiuk. Szeretnének még egyet, de a második nem akar összejönni, már a harmadik nem sikerült. Kezdi feladni, mivel már van egy fia. Most úgy vannak vele, hogy többet nem próbálkoznak, mert nagyon megviseli őket a kudarc. Közben viszont a kisfiuk folyton kéri a kistesót. Nehéz ez.
2012. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 3. sikerült.
2012. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem holnap lesz az 5.inszem. De már nem merek reménykedni sem :(
2012. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3.-as vagyok.

Kedves 4-es! Nálam földhözragadtabb ember nem létezik, mondhatnám semmiben nem hiszek. DE! A harmadik inszemnél, amikor leszálltam az asztalról közöltem, hogy ez most sikerült és úgy is lett. Holnap neked is sikerülni fog. Légy szíves Te is így állj hozzá, ha már szorítok neked.

2012. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 4 inszem volt és egyik sem sikerült.

Utána a lombik viszont igen (de az sem elsőre)

2012. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. nov. 9. 07:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3.as! 4-es vagyok :)


Köszönöm a bíztatást, nagyon drága vagy!

Reggel voltam UH-on, 25mm és 20mm a két nagyobb tüszőm, de sajnos csak vasárnapra várható a repedés.


Nem tudom, elélnek-e addig a kiskatonák odabent.

Nagyon elkeseredtem most is, mert eddig még egyszer sem találták el úgy időben az inszemet, hogy pont akkor repedtek volna a tüszőim.


És még nagy kérdés a sperma is. Nem tudom, hogy milyen lesz az eredmény, mennyi marad életben a centrifugálás után. Az első három inszemnél szuper volt, de a 4.inszemnél mind elpusztult. Remélem, most marad élő spermium :(

2012. nov. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
délután 4-re megyek inszemre
2012. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 jó petesejtem volt, amikor sikerült. Csak az egyik volt megrepedve az inszemináció napján. Eléldegélnek azok a kiskatonák ott 2-3 napig még. Nekünk még annyit mondtak, hogy a következő napon (vagy két nap múlva, erre már nem emlékszem) legyünk együtt otthon is, utána pedig házasélettilalom.
2012. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!