Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masnal elofordult ilyen?...

Masnal elofordult ilyen? Pontosan ovulacio elotti napon voltunk egyutt, majd a tuszorepedest iszonyatos,2 napos derekfajas kiserte. Ez utalhat arra, hogy sikeres volt a fogantatas?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem igen....nekem mikor sikerült a baba végig szúrkált a hasamba, olyan furi volt...és már beágyzódás előtt is éreztem ezt pedig akkor még semmi kapcsolat nem volt köztünk elméletileg :DD

aztán volt most nem rég is egy terhességem ott nem éreztem semmit és kiderült hogy nem életképes a baba, jóformán csak petezsák volt...

szóval én legközelebb is várni fogom ezt a szúrkálós érzést :)

2012. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan emlékszem, hogy ahogy megvolt az ovulációm, piszok gyomorgörcsöm lett és másnap is olyan rosszul voltam, hogy majdnem dokihoz mentem. Elméletileg a nő szervezete úgy reagál a terhességre, hogy megpróbálna ellenanyagot termelni a bba ellen és éppen ezért csökken az immunrendszerünk, hogy ez ne történjen be. Szerintem az én szervezetem egyből érezte a megtermékenyülést és elkezdett ellenkezni . Tudom ez nem derékfájás, de én is nagyon rosszul éreztem magam az ovu utáni napon! És nagyon érdekes de pár nap múlva már képtelen voltam meginni a frissen facsart narancslevet. Ettől függetlenül semmi bajom nem volt a terhesség alatt a gyomrommal...
2012. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat es varok meg elmenyeket!!!!!
2012. okt. 30. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok a 3. dpo-n (remélem), és iszonyú a hasam....... Nem is tudom hogy szúr, vagy görcsöl... FÁJ! Kísértetiesen hasonlít a dolog az első tehrbe esésemre, csak ott a melleim voltak extra érzékenyek már az elején.

Remélem tényleg baba lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!