Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel az aktus utan...

Mennyivel az aktus utan erdemes eloszor tesztet csinaltatni? Nem birok mar varni nagyon szeretnenk mar babat.

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
10-12 nap után legkorábban.
2012. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
várd meg először is hogy megjön-e. ha késik, akkor csinálj tesztet. különben csak dobálni fogod ki a pénzt az ablakon. Nem attól lesz baba hamarabb, hogy hamarabb csinálod a tesztet, a baba vagy ott van, mert megfogant, vagy nincs ott. Érdemesebb pár nappal többet kibírni és ha késik a menst. és akkor csinálsz tesztet ugyanúgy meg fogod tudni, hogy sikerült-e vagy nem.
2012. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg, hogy kimarad-e a mensid. Én is sok tesztet csináltam ami negatív lett, utána persze pár nappal meg is jött. Amikor a pozitív tesztet csináltam akkor már több napja késett és igazából nem is hittem, hogy terhes vagyok mert elkezdtem kicsit barnázni. Ne görcsölj rá, mert nagyon rossz érzés lesz a sok negatív teszt! 6 hkm
2012. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszotokat, akkor azthiszem tenyleg varok meg :) tovabbi szep napot nektek
2012. nov. 9. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én együttlét után 12 nappal csináltam, határozottan negatív lett, 28 nappal később (utána nem voltunk együtt)pedig szinte hamarabb volt a teszt csík, mint a kontrol csík!! :)

Ha minden igaz, ma vagyok 4 hetes! *-*

Sok sikert!

2012. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!