Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt aktus után...

A terhességi teszt aktus után mennyi idő múlva mutat megbízható eredményt?

Figyelt kérdés
Par napja voltunk együtt a párommal, meg nem akartunk úgy igazán lefeküdni mert én elég szúk vagyok és még fájna eléggé az o mérete miatt, olyan 1 percre hogy kipróbálja mégis mennyire fér be illetve mennyire fáj nekem. A makkja épp hogy bennem volt, nem volt normálisan felállva sem, nem ment el, szerinte előváladék sem volt. Tudom hogy igy szinte lehetetlen teherbe esni de igy a biztonság kedvéért megnézném. Mi a véleményetek?
2012. okt. 16. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Min 14 nap.
2012. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minimum 14 nap, ugyanis a beágyazódás akár ennyi idő is lehet.
2012. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Szerintetek van esély rá hogy esetleg teherbe essek??

2012. okt. 16. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos nem vagy terhes, engedd magad jól megdugni, még ha fáj is. hidd el jó lesz az :)
2012. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi,de hány éves vagy,ha megkérdezhetem?Ezek szerint be sem nedvesedtél,csak érezd jol magad a pároddal,illetve védekezzetek,és nem kell azon aggódnod,hogy teherbeeshettéle?De megnyugodhatsz,ilyen könnyen tuti nem sikerült!
2012. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de benedvesedtem, csak én meg szűz vagyok és nagyon aggódok a ilyenek miatt, lehet azért nem tudtam még elengedni magam és azért a párom is rendelkezik mérettel hadd ne mondjam XD amúgy 18 leszek :)
2012. okt. 16. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
legalább 10-14 napba telik bele míg a teszt megbízható eredmény mutat. Viszont termékeny pete is kell hozzá és peteérést követően kb a mensi napján szoktak a leghamarabb tesztelni.
2012. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!