Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses 6 napos késése után a...

Szécsiné B. Andrea kérdése:

Menses 6 napos késése után a 7. napon barnás váladékosságot tapasztaltam. Ez lehet a beágyazódás tünete? , mert a teszt először gyenge pozitívat mutatott utána meg negatívat.

Figyelt kérdés
még nem voltam terhes, 2 hónapja hagytam abba a anti tabl szedését alatta utána rendesen időre jött meg.
2012. nov. 9. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el MagneB6-ot szendi!!!

Valószínű baba lesz azaz már ott van.

Nekem is 5-7 hetes lehettem, erős görcsökkel, barnázás.

A doki mondta, hogy sürgős pihenés, fekvés! és magneB6!!!

Keresd fel nőgyógyászodat, ha pozitív lett, nehogy probléma legyen.

Ilyenkor még lehajolgatni sem tanácsos, semmi megterhelő, sem ülőfürdő, forró zuhany, stb.!

Írd meg mi lett! Jó egészséget neked/ nektek!

2012. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Elevit-et szedek mivel tervezett terhességről van szó és úgy tudom kezdetnek ez se rossz. 7-főn megyek dokihoz rákszürésre és UH-ra.

2012. nov. 9. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Én femibiont szedtem, de ettől függetlenül ugyanúgy kellett szednem a magneB6-ot.

2012. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már egy hete késik, és már teszteltél pozitívat, akkor valószínű terhesség. Ez most nem beágyazódás, mert az már rég megtörtént, ha megtrötént. Ovuláció után 7-12. napon és csak utána jön meg a mensi... A terhesség elején előforduhat barnázás, nekem is volt.
2012. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rákszűrést terhesen nem fognak csinálni.Barnás váladékozás nem jó ha terhes vagy,mert lehet belőle vetélés.Nekem volt egy vetélésem így kezdődött a második terhességemet is barnázással kezdtem viszont ő sikeresen megszületett 2 éve.hívd fel a dokid és pihenj
2012. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tesztet mikor csináltad? akkor most negatív vagy pozitív? előző voltam
2012. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajna az UH kimutatta h elvetéltem. :( De nem adjuk fel 2 hónap múlva újra próbálkozunk!
2012. nov. 12. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Tudom milyen érzés nekem is volt vetélésem. Előtted hozzászóló voltam.
2012. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!