Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő év elejére ki tervezi,...

Jövő év elejére ki tervezi, hogy elkezdi a "babaprojectet"?

Figyelt kérdés
Mit tesztek meg ennek érdekében??Hogyan készültök?Szedtek már most valamilyen vitamint??Párotoknak adtok valami vitamin-félét?Beszélgessünk, ha szeretnétek:-)
2012. nov. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
én itt vagyok. Eddig folsavat és E vitamint szedek. Párom semmit. Egyenlőre hőmérőzök, és ennyi. Te hogyan készülsz?
2012. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csatlakozhatok? Mi december közepén kezdünk el próbálkozni, mert akkor fogunk találkozni hosszú hosszú idő után, de még nem szedek semmit, sok gyümölcsöt eszem, és tornázok, próbálok egészségesen élni, szerintetek már elkezdjek szedni valamit?
2012. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszönöm, hogy írtatok:-)Sok sikert kívánok!!Igen, kedves 2-es, szerintem már most elkezdheted szedni a folsavat, az a legfontosabb, az első 3 hétben, ha a baba megfogan. Hiszen akkor lehet még nem is tudod. szóval töltsd fel vele a szervezeted!Engem már letoltak ezért, hogy úgyis kiürül, minek??Nem hiszem, hogy az EGÉSZ KIÜRÜLNE, a szervezet okos, és elraktározza, ami kell!És szedj hozzá B-vitamin komplexet, a kettő együtt hasznosul a legjobban!Én ezeket szedem.A férjemnek pedig E-vitamint adok, C-vitamint és folsavat is!Azért is írtam ide, hogy más esetleg mit szed??Jó lenne tudni, más hogyan készül....mi is sok zöldséget-gyümit eszünk!ÚÚÚÚ remélem sikerül:-)
2012. nov. 10. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
én szedem a gravidát, mellé e-vitamint, és c-vitamint. a férjem cink-Ca-Mg komplexet, Q10-et, és figyelünk az étkezésre. én a sporttal most kicsit leálltam, de tornázgatok itthon. most kezdtem el a barátcserjét, mert hosszúnak találom a ciklusaimat.
2012. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!