Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember elejére ki nem várja?

Szeptember elejére ki nem várja?

Figyelt kérdés

- Mikorra nem várjátok?

- Mióta tervezitek a babát?

- Hányadik baba lenne?

- Szedtek valamilyen gyógyszert/vitamint?


2012. aug. 16. 08:20
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

- Kb. 3-án kellene nem megjönnie, azért kb. mert sosem pontos a menzim.

- Egy éve, de pár hónapja volt egy vetélésem. :-(

- 2. baba lenne

- Semmilyen gyógyszert nem szedek, csak vitamint (gravida).

2012. aug. 16. 08:22
 2/24 anonim ***** válasza:
Én aug. 29-re nem várom, mi már több mint 5 éve várunk az első babánkra. Én elevitet meg e-vitamint szedek, a párom meg aktivált meg e-vitamint. Ha meg jön akkor nekem köv. ciklusban inszem lesz.
2012. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok, remélem sikeres lesz ez a hónap!
2012. aug. 16. 10:49
 4/24 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok neked!
2012. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
(: Köszi!
2012. aug. 16. 10:59
 6/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok szeptember 5.-re nem várom második baba lenne,vagyis 3. februárban volt 14 hetesen egy missedem vagyis szülésem,betegség miatt azóta semmi!Drukkolok nektek mert én már lassan kezdem feladni.
2012. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! Ne add fel! Mi miatt kellett idő előtt megszületnie a babádnak? :-(

Ma volt pozitív az ovutesztem, így lehet pár napot csúszik a nemvárt, remélem nem is jön meg!

2012. aug. 20. 20:51
 8/24 anonim ***** válasza:
Beteg volt a babánk!Pedig annyira vágytunk rá!2 ÉV UTÁN SIKERÜLT!Pedig azt mondta a doki hogy ilyenkor hamarabb összejön egy másik bébi na de úgy látszik nekünk nem
2012. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

sziasztok! új vagyok az oldalon:) mi sem várjuk szeptember elejére, sajnos nekem sem rendszeres a ciklusom:(

Nálunk első baba lesz:) és nagyon várjuk!:)

A ciklusom rendszeresítésére PreMens tablettát szedek, már 3 hónapja, mellette meg Folsavat.

Január óta próbálkozunk.

Sok sikert mindenkinek!!!

2012. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Stella36 válasza:

Sziasztok!

3.-àra nem vàrom. Nekünk első baba lenne, már volt 2 sikertelen inszeminációm, ez most spontán lenne. Rendszertelen a ciklusom, ma vagyok a pé. utáni 9.napon. Remélem sikerül, és mindenkinek szívből drukkolok, hogy sikerüljön.

2012. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!