Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csütörtökön reggel volt a...

Ha csütörtökön reggel volt a petesejt leszivás és ma kaptam meg a kis embriómat akkor hány napos most?

Figyelt kérdés
kettö vagy három? És jó ha ma 4 sejtes szerintetek?Hány sejtesnek kell ilyenkor lennie?

2012. nov. 10. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2 napos
2012. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és az jó jel,ha páros osztódású,legalább is nekem ezt mondta a dokim. De még ez sem jelent semmit,unokatesómék egy 32sejtest és egy 7sejtest kaptak egyszerre vissza. Nem is hittek abban,hogy megtapadna mindkettő,és mégis úgy lett. Ne aggódj most ezen! Pihenj sokat és minden rendben lesz. Szorítok neked!!!!
2012. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na akkor most kapaszkodj meg: hivatalosan két hetes :D


Én is majdnem hátast dobtam anno... és is lombikos voltam... és senkit nem érdekelt, hány napos a picuri ténylegesen... a terhességet az utolsó menzesztől számítják, és pont. :D


Szegény védőnő akkor azt se tudta, honnan számolja, mivel fogamzásgátlóval előtte beállították a jó időt, onnan kezdtek stimulálni... szerencsére a dokim előre kiszámolta, mert tudta, hogy ez a környékünkön nem igazán gyakori (volt akkoriban...), és esetleg problémát okozhat...


Pihenj sokat, és fontos a pozitív hozzáállás.... ;)

2012. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! IGen tudom hogy két hetesnek számit, de én most a lombik szempontjábol kérdeztem :) Hát pihenni nem sokat tudok mert kell dolgoznom (ulomunka) de azért remélem sikerul. kedden vérvételbol megtudom.
2012. nov. 15. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!