Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok mi ez? Annyira fáj,...

Lányok mi ez? Annyira fáj, hogy megőrülök! Mi történik velem?

Figyelt kérdés
2 napja késik, tegnap jött nagyon kevés világosbarna folyás (tisztasági betét elég volt), semmi görcs csak derekam fájt, ezután semmi. Ma megint jött egy kis barna folyás, de görcsölök és ami még ennél jobban is fáj az a derekam. Még sosem éreztem ilyet, sírni tudnék. A cicijeim jobban fájnak, mint tegnap. 14 DPO-n vagyok ma egyébként, később volt pé-m, de tegnapi onestep teszt negatív lett. Lehet köze ahhoz, hogy 2 hónapja spontán vetélés volt 7 hetesen?
2012. nov. 11. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kivételesen erős menstruációs görcsöd van. Bár a barnázásra én se tudok magyarázatot adni.


Amúgy azért gondoltam az erős menstruációs görcsre, mert nekem mindig olyan :( volt hogy elájultam annyira fájt...

2012. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 betta55 ***** válasza:
Én ugyanígy voltam tegnap és mára megjött a nem várt sajnos! :-(
2012. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!