Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis terhes...

Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Barátommal egy ideje már együtt vagyunk és nagyon boldog a kapcsolatunk. Úgy döntöttünk, hogy itt az ideje. Ő sem volt még lánnyal, és nekem is ez volt az első. Voltak bakizások, nevettünk is jó párat. És hiába is szerette volna, először nem igazán indult be a dolog, mert izgult. Persze védekeztünk(csak óvszerrel) és nem érintkeztünk nélküle, de nekem mégis rossz érzésem volt. Azután megjött és megnyugodtam. Mégis csak szoltam a páromnak, hogy nem vagyok teljesen nyugodt. Megbeszéltük, hogy figyeljük a testemet, de semmi különleges nem történt velem. Szeptemberben a suli nagyon kikészített és nagyon fáradékony lettem. Többszöri rosszul létek gyötörtek és beteg is lettem. Így megnyugodtunk, hogy csak az influenza okozza. Nem sokkal később úgy láttam nagyobb a hasa, mint volt. Megint szóltam páromnak, de rájöttünk ezt csak az újbóli edzés eredményezte. Mégsem voltam teljesen nyugodt pedig a menzeszem rendszeres. A legutóbbi 4 nappal korábban jött meg, ami szokatlannak számít. Úgy döntöttünk csinálok egy terhességi tesztet. Semmit nem mutatott ki, csak az a bizonyos egy csík jelent meg. Kérdem én, mégis lehet arra esély, hogy így semmi jel nélkül terhes lennék? Az együtt lét július végén történt és azóta semmi. De olvastam már ilyet, hogy mégis megesett.

2012. nov. 11. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy még gyerekek vagytok. Először nőjjetek fel ehhez az egészhez. Amúgy nem, nem lehetsz terhes.
2012. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
még nem vagytok érettek a szexre,ez a problémád,nem a terhesség
2012. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!