Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már úgy, hogy...

Valaki járt már úgy, hogy több negatív teszt után (18 nap mensi késés), a nőgyógyásznál mégis kiderült, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Még nem hallottam nekem menstruáció előtt 9 nappal már egyértelmű pozitív tesztem volt!
2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm negatívat tesztelt 1 hét késés után és a nőgyógyász mondta neki h menjen vissza 2 hét mulva, mert lát valamit de abból még bármi lehet. Visszament és 7 hetes volt:)volt szivhang is már , de addigra pozitivat is tesztelt.
2012. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem hallottam még én se ilyenről. Én 2 tesztet is csináltam mensi késése után 3nappal és mind a 2pozitív lett. Persze 1héttel később csináltam a 2.at. Ott vmi más baj lesz: ciszta, polop....
2012. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem lehetséges, tehát kizártnak tartom. Akkor esetleg, hogyha valamiért jóval később volt peteérés, ezáltal a teszt is később mutatja ki, de akkor nyílván az orvos sem lát még semmit, illetve akkor a terhesség kora is jóval fiatalabb a menzesz szerinti időnél. De ha már 18 napja késik, és terhes vagy, akkor már ki kell mutatnia a tesztnek.
2012. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Méhen kívüli terhességnél lehetséges ez!
2012. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy tudtam, hogy a méhen kívüli terhességnél is termelődik hcg, azaz kijelzi a teszt.
2012. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jól tudtad, méhen kívülinél is van hcg és természetesen kimutatja a teszt!
2012. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

2es vok.

Barátnőm azt mondta szerinte nem jó tesztet vett, valami...húú megnem mondom..lilli? van olyan? mindegy a másodikat már x-epillel csinálta az én vettem neki.

Persze azt nem tudom nem e volt hibás neki a teszt, vagy eleget pisilt hozzá vagy ilyenek, de tudom hogy igy volt. amugy most 10 hós a kislánya.

2012. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ciszta....
2012. okt. 12. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!