Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt egy halvány csíkos...

Volt egy halvány csíkos tesztem, amit tegnapelőtt csináltam. Nem tudtam eldönteni szellemcsík-e, de ide feltettem a képet és mindenki halvány pozinak látta. Ma csináltam egyet, az inkább negatív. Megéri még egy tesztet csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fájdogál a hasam,hányingerem van,37alá nem ment a hőm. Október 9.-én volt az utolsó mensesem,és az utolsó ciklusom 37napos volt.Olcsó teszt volt és délután csináltam, úgy hogy 1 órával azelőtt is voltam pisilni. Nem tudom ez lényeges-e. A ciklusom még nem állt be, kb fél éve hagytam abba a szoptatást.

2012. nov. 12. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap reggeli első pisiből csinálj egy tesztet. Ha halvány pozi is, terhes vagy.
2012. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ami lemaradt,hogy múlt héten szerdán és csütörtökön volt egy-egy csepp barnás valami,de az is csak a papíron látszott.
2012. nov. 12. 17:39
 3/8 A kérdező kommentje:

Képek az első tesztről:


[link]



[link]

2012. nov. 12. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első képen mint ha lenne ott tényleg egy második csík. Viszont a másodiknáéál egyáltalán nem látok semmit mert rossz a képminősége.

Nekem októberben voolt ilyen halovány csíkos és sajnos meg is jött. Holnap után tesztelj szerintem legelsőből. Viszont ha még nem állt be a szopi utána ciklusod akkor azt előbb rendezni kellene ha babát szeretnétek. Én is nem rég hagytam abba a szoptatást két hónapja és az orvosom azt mondta ha tavaszig nem rendeződne akkor vissza kell menni.

2012. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mara Acoma ***** válasza:
Én a második képen is két csíkot látok, csak ki kell nagyítani kicsit. Holnap csinálj egyet a reggeli elsőből és tedd fel a képeket :)
2012. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En pozitivnak latom mind a kettot !!!
2012. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tegnapi tesztből csináltam még egyet,negatív.Úgyhogy lassan majd csak megjön. A tüneteket meg akkor valami vírus okozza úgy látszik.
2012. nov. 13. 09:16
 8/8 Mara Acoma ***** válasza:
Sosem tudni... ha nem jön meg pár napig, azért csinálj még egyet szerintem.
2012. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!