Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint 1 hete késik (sose...

Több, mint 1 hete késik (sose szokott, pontos, mint a svájci óra) 2 teszt negatív. Mielőtt orvoshoz mennék, szerintetek csináljak még egy tesztet? Beteg nem voltam (szoktam érezni a peteérésemet, voltunk is együtt akkor), gyógyszert nem szedek.

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha több, mint 1 hete késik, akkor szerintem kevés az esély a terhességre, de ha jobban érezd magad, akkor csinálj még egy teszet. Nekem ugyane volt, amikor elkezdtünk próbálkozni, akkor elkezdett késni (szerintem pszichés alapon), pedig előtte nekem is nagyon pontos volt, sosem késett. De jól teszed, hogy azért dokihoz elmész! (Azért drukkolok!)
2012. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ :)

Mi nem most kezdtünk próbálkozni és nem vagyunk rágörcsölve a gyerekre,ha jönnie kell,jöjjön alapon vagyunk :)

2012. nov. 13. 09:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem okt. 5-én volt meg utoljára, azóta semmi, minimális alhasi görcsök, kb 1 hete, már 3 negatív teszten vagyok túl! Itt már kaptam hideget- meleget! Én azt javaslom ne add fel könnyen, lehet ott még babuci, reménykedni lehet!:) Ezt a linket olvasd el, nekem adott némi reményt:)) Szorítok!!!:))


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Szia!nekem okt.6.-án volt az utolsó azóta semmi.

Köszi a bíztatást,,a negatív tesztek kicsit elvették a reményt.Bár az meg a másik,hogy nem nagyon tudom hova tenni ezt a "késést",mert egyrészt nem szokott,orvosnál pár hónapja jártam(rendszeresen szoktam) semmi gond nem volt.Viszont az össz tünetem,hogy gyakrabban járok pisilni és,hogy állandóan aludnék,fáradt vagyok,a hasam is fájdogál picit de nem vészes.Mellem nem fáj,nem feszül,rosszullétek sincsenek,szóval abszolút tanácstalanság....és ez a várakozás is... Neked is kitartást és szurkolok :)

2012. nov. 14. 08:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Köszi, viszont megy a drukk!!:)) Majd figyellek ha nem baj, hogy mi lett nálad a helyzet. Én holnap reggel tesztelek még 1-et, azután tényleg irány a dokim!!:) De nagyon reménykedem, hogy holnap kettő csíkot fogok végre látni.:) Nálam sincsenek különösebb jelek, nekem inkább a pocakom az ami fájdogál és olyan érzésem van néha, mintha felpuffadnék a semmitől. :)) Majd írj!!
2012. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Naa? :) Teszteltél már? :) Eredmény? :) :) :) Szorítok :)
2012. nov. 15. 09:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajna újra negatív! De már meg sem lepődök rajta! Felhívtam a dokimat és azt mondta menjek be egy UH-ra megnézi mi lehet a háttérben, ma sajna már nem tudok bemenni, de vagy vasárnap vagy jöv. kedden megyek, majd megírom mi lett. Nálad van már valami? Írj!!!
2012. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Most értem haza a teszttel,de még nem tudom megcsinálni(gondolom nem kell leírnom miért) :)

Írok,ha elkészült.

Sajnálom,mondjuk még a doki mondhat olyat,amitől kellemesen meglepődsz :)

2012. nov. 15. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok, na teszteltél? Én nem azt mondtam, hogy ne reménykedj, csak bár nekem viszonlag hamar összejött (hála az ovulációs tesztnek), de azért az előző és mostani babaprojektben is voltak pontosan ilyen várakoások, és tünetek, amiket leírtál. Én sem görcsöltem rá, mégis jöttek a tünetek, és amikor összejött, akkor valamiért semmi tünetem nem volt. Ha esetleg most nem jött volna össze, és már régebb óta próbálkoztok, szeritnem érdemes ovutesztet venni, nem dárga. Én azt hittem, jól érzem, hogy középidőben van a peteérésem, és kiderült, hoyg a 17. napn van, akkor meg épp nem is próbálkoztunk korábban :)De ha ez megnyugtat, pl. olyanról is hallottam, akinek már orvos erősítette meg, hoyg terhes, a teszt mégsem mutatta ki :)
2012. nov. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na mizujs, teszteltél?? Mi lett az eredmény???
2012. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!