Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ti mikor tesztelte...

Lombikosok! Ti mikor teszteltetek elöször? Mikor volt elöször halvány pozi a tesztetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

én nem vagyok lombikos viszont pontosan tudom mikor fogant a babám....rá 9 nappal iszonyat halvány volt a tesztem...olyan alig-alig látszódó volt :) férjem nem is látta és rá 2 napra pedig már szépen látszódó csíkom volt :)


persze az h kinek mennyi hcg-t termel a szervezete az nagyon változó, az enyém elég sokat termelt...

szóval hogy neked később lesz majd pozi...


bocsi h írtam...tudom nem pont nekem szólt a kérdésed...

2012. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm h írtál!Dec. 1-vel inditjuk kb a lombikot,és olyan jó lenne karácsonykor már tesztelni.Kb dec 15-n lenne a punkcio és 5napos embriot akarnak visszarakni,de nem tudom h mikor is érdemes tesztelni.
2012. nov. 13. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:

ó az szuper ha már 5 napos embrió lesz...akkor karácsonykor tesztelhetsz bővan pozitívat ! sőt már előtte is jóval...

mert ha dec. 1-én egy 5 napos embriót kapsz akkor már december közepén is tesztelhetsz simán !!!!!!

beültetés után már majdnem egy héttel próbából tesztelhetsz...akkor lesz 12 napos....és azt már általában halványan kimutathatja a teszt!...de beültetés után 10-11 nappal már tuti pozi lesz :)


első voltam...

2012. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó félreolvastad.A leszívásom lesz 15-n és 20-n rakják vissza az 5 napos embriot.Ez a terv egyelőre.
2012. nov. 13. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

jaj bocsi....hát akkor még lehet kicsit korai lesz a teszt....vagy ha neked is sok hcg-t termel a szervezeted akkor van esély...ha nem is 24.-én de estleg 26.-án :)


vagy tesztelj jan1-én...új év új élet :) .....



amúgy nekem dec2.-án lesz meg újra kb....és azután mi is bele vágunk a babaprojektbe....

volt egy elhalt terhességem és a következő ciklusban már kezdhetünk próbálkozni...


én január elsején szeretnék tesztelni :)....

2012. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amúgy neked lehet amúgy is két naponta kell majd tesztelned !


szóval bármi lehet :)

2012. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én et+10nél teszteltem halvány pozitívat, de megmondom őszintén én a helyedben nem tesztelnék karácsony elött, mert ha netán nem sikerül akkor nagyon rossz lesz a karácsonyod.
2012. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 4 naposan kaptam vissza az embriókat, az 5.naptól teszteltem, mert nem bírtam ki, és az ET+ 7.napon lett először halvány csík, de tényleg nagyon halvány. Most 3 hónapos a kislányunk.
2012. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Úgy értem, ET+5.naptól teszteltem.
2012. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!