Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív lett a tesztem, de a...

Negatív lett a tesztem, de a tünetek maradtak, Babás lehetek?

Figyelt kérdés
Október 23. án együtt voltam a párommal, és rá 1hétre napi szinten reggelente és napközben egyfolytában hányingerem volt, feszült és érzékeny lett a mellem, november 7. én kellett volna megjönnie, de 5. én jött meg, de nem rendesen ahogy szokott, hanem hol megvolt hol nem, és kevesebb mint a megszokott, a a tünetek még mindig tartanak, a melleim egyre jobban fájnak és feszülnek. Csináltam tesztet de negatív lett, de nekem olyan érzésem van hogy terhes vagyok. Szerintetek babás lehetek?
2012. nov. 13. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
HA megjött, és negatív a teszt, akkor szerintem nem vagy terhes. Csinálj még egy tesztet, ha az is negatív, de a tünetek maradnak, akkor menj el orvoshoz, hogy nézzen meg.
2012. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 3napnál rövidebb ideig volt meg akkor még előfordulhat. De szerintem tesztelj reggeli elsőből egyet hátha mást mutat. Vagy menny el orvoshoz és nézesd meg magad.
2012. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! jövőhéten megyek laborba akkor majd kiderül,mert nem igazán bízok a gyors tesztekben,
2012. nov. 13. 22:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Első babám lenne, úgy hogy reménykedek benne hogy terhes vagyok.. meg a csokin kívül nem tudok mást meg enni, mindentől hányingerem van..
2012. nov. 13. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia sikerult akkor a baba??es azota??
2014. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!