Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S?! Tegnap pozitivat...

S. O. S?! Tegnap pozitivat teszteltem, de elkezdtem vérezni. Rohantam a dokihoz. Méhen belul semmit nem látott, a bal petefészkemnél egy 10mm-es árnyékot.

Figyelt kérdés

Méhen kívüli terhesség gyanujával azonnal labor,bent is akart tartani. Holnap vissza kell mennem.

szerintetek megérné ma elmennem 4D-s uh-ra? Vagy várjak nyugodtan???


2012. nov. 14. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én 13.hetesen véreztem mint menszeszkor. 2.babámmal. nem lett semmi gond, méhen kívülről jött a vér, nem tudni miért. de semmi gond nem volt.

Bírd ki holnapig. 1 nap nem oszt nem szoroz.

Szorítok, nem lesz semmi baj. majd írj mi volt!!

2012. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha tegnap teszteltél pozitívat, akkor még nagyon korai az ultrahang, olyankor még nem látni semmit. 5 hetesen is még csak petezsákot. Szerinte, holnap sem leszel sokkal elölrébb, mert még az is elég korai.

Vérzésr sokakkal előfordul koratehrhesen, van, hogy nem jelent semmi rosszat. Ilyenkor szoktak adni egy kis hormontámogatást. Drukkolok, hogy ne méhen kívüli legyen!

2012. nov. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Erős volt a második csík a teszten? Azért kérdezem, mert én ugyanígy voltam mint Te! Nekem halvány volt a teszem és a vérvétel is elég alacsony hcg-t mutatott. A jobb petefészkemnél találtam egy árnyat, amit 2 naponta néztek... Végül kiderült, hogy csak egy ciszta volt, mert egyik napról a másikra eltűnt, és még aznap méhen belül találtak felritkulást! Ami ugye a méhen belüli terhességet igazolta! A magas hcg utal általában méhen kívüli terhességre, ezért is kérdezem, hogy nagyon erős volt a teszted? DE nem feltétlen jelenti azt, csak a legtöbb esetben túlontúl magas szokott lenni! Nekem az orvos mondta! Nyugi!! Ne idegeskedj, mert nagyon ártalmas lehet! Én végig izgultam és sajnos el is vetéltem 7 hetesen! Ha kérdésed van szívesen segítek amiben csak tudok, ha hasonló a helyzet, mint nálam volt! Nyugi! Jah és én is pecsételtem!
2012. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4d ultrahangnak semmi értelme, attól semmivel nem leszel okosabb.
2012. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Delben beszeltem a dokimmal, 600 hcg ertek. Penteken kell mennem megint vizsgalatra es laborba. Megint verezgetek :S
2012. nov. 14. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Én vasárnap teszteltem pozitívat, és még aznap délután megjött. Hétfőn voltam a dokimnál, aki kórházba is küldött méhen kívüli gyanújával. A méhemben nekem se látott semmit, csak a méhszájnál valamit, ami akár petezsák is lehetett. Kedden reggel mentem kórházba, ott már semmit nem láttak, mára meglett a vérvétel eredménye, ami az ég világon semmit nem mutatott ki. Valószínűleg nem tudott megtapadni, kilökődött. A végső diagnózis korai vetélés lett... :( Remélem, Te is "megúszod" ennyivel!! Kitartás, tudom milyen érzés, 2 napig nem tudtam aludni az idegességtől, és hihetetlen, hogy ennyire "hétköznapi" dolog, ahogy utánaolvasgattam... :(
2012. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hány napja késik?
2012. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kesett! 3-an megjott,3napig tartott. Azert csinaltam a tesztet,mert hetfon felfedeztem egy vercseppet,kedden megint...utana teszteltem es kezxtem verezni sotetbarnasat. Aztan elmult. Tegnap megint vereztem,aztan megint elmult. Probalok nem stresszelni...de ez a varakozas...
2012. nov. 15. 09:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nagyon nehéz, de hidd el, hogy, ha jó helyen van a terhesség, többet ártasz az idegeskedéssel, mint bármi mással! Ha van lehetőséged rá, minél többet próbálj pihenni, ágyban!! Próbálj arra gondolni, hogy minden rendben van! Lesz egy egészséges kisbabád 8 hónap múlva! Hidd el a hozzáállás is sokat segíthet! Nagyon szurkolok!
2012. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat jelent a biztatasotok! Koszonom! Pihenni sajnos nem tudok,keso estig dolgozok. Holnap mevirom mit mondott az orvos.
2012. nov. 15. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!