Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, váltakozó...

Volt már úgy valaki, váltakozó hosszúságú vagy hosszú ciklusnál, hogy csak a 40. nap környékén tesztelt pozitívat?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nálam a 40. napon lett pozitív a teszt. A 27. napon volt ovum teszt alapján.


Hány naposak a ciklusaid, ovut figyeled?

2012. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fél éve hagytam abba a szoptatást és még nem állt be a menszeszem. Múlt hónapban 37 napra jött meg. Ma megint a 37.-en vagyok.Volt egy halvány pozi tesztem szombaton,tegnap reggel egy negatív.Úgyhogy gondolom lassan megjön. Mindjárt megjön érzésem van már nagyon.
2012. nov. 14. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, nekem 40-50 napos ciklusaim voltak, a 42. napon kellett volna megjönnie az adott ciklusban a peteérés alapján, de nem jött meg, és aznap teszteltem pozitívat, így lett a kisfiam.


Én utána többet nem teszteltem, viszont úgy tudom hogy a halvány pozitívnak csak erősödnie szabad a terhesség előrehaladtával, de persze lehet azért is, mert az első tesztet érzékenyebbel csináltad. Én vennék egy nagyon érzékeny tesztet és reggeli első pisiből megcsinálnám megint, ha az is negatív akkor sajnos a terhesség létrejött ugyan, de nagyon korán elhalt.


A mindjárt meg fog jönni érzés terhesen is normális, van akinél hetekig-hónapokig nem szűnik. Az alhasi vérbőség miatt van.

2012. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!