Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teedő ha hosszú hónapok...

Mi a teedő ha hosszú hónapok próbálkozás után sem jönn a baba?

Figyelt kérdés
Vezetek görbét,azok alapján van pé-m,ittam a cickafark+palástfűvet is,majd málnalevél teát is.Ha elmegyek nőgyógyászhoz mit és hogyan mondjam el hogy nem jönn a baba?Milyen kivizsgálások lesznek?
2012. nov. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy évig nincs teendő. Utána vidd a görbéd, mondd el, hogy nem megy a dolog.

Szerintem első körben vérvétel lesz, meg a párodat küldi el kivizsgálásra.

2012. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmész a dokihoz, megmondod hogy x ideje nem védekeztek, és még nem jött össze a baba.

A görbéd vagy érdekli, vagy nem,az enyémet nem érdekli, mert oké, hogy peteérésed van, de azon kívül semmi sem biztos.

Csinál ultrahnagot, elküld vérvételekre, ultrahangos peteérés figyelést csinál,majd a párodat is elküldi viszgálatokra.

2012. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már 15 hónapja próbálkozunk,a vérvételből mi derűlhet ki?
2012. nov. 3. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Elmész a dokihoz, ő elküldi a párodat kivizsgálásra, téged meg vérvételre. Hormonszintet néznek menstruáció alatt, és utána. Azokból sok minden kiderülhet.Mit jelent a hosszú hónapok? Nálunk ( bár igaz, hogy voltak nálam gondok), 8 év!!! után spontán jött össze a kicsi lány.

Ha gondolod, írj privit.

Egy 22 hós kislány anyukája.

2012. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most néztem, hogy 15 hónap.. Fel a fejjel!!!
2012. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vérvételből kiderülhet hogy van e peteérésed, minden hormonod,pajzsmirigyed rendben van-e, d-vitamin szint megfelelő e, vércukor, vérnyomás, fehérvérsejtszám. Mind mind befolyásolják a teherbeesést.

Közben csinálnak neked ultrahangot,hogy úgy is minden ok.

Ha kell csinálnak petevezeték átjárhatósági vizsgálatot-ezt az én dokim utoljára hagyja, mert állítólag nem túl kellemes.

Ha kell elküldik a párodat is spermavizsgálatra.

Ha valami találnak gyógyszerrel kezelhető.

2012. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!