Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ott volt a peteérés, ahol...

Ott volt a peteérés, ahol bejelölte a program? Minden oké ezzel a grafikonnal?

Figyelt kérdés

Ez az első hónapom, nem tudom, hogy milyennek kellene lennie az ábrának. Aki ért hozzá, elmondaná, hogy minden rendben van-e?

[link]


2012. nov. 16. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul húzta ve , 5.én volt ovud
2012. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a másik program 5-én húzta be, csak nem tudtam melyiknek higgyek :)
2012. nov. 16. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is későbbre tippelem az ovut, de a görbéd értékelhetetlen így, hogy az vegyes napokon történő mérések között 2, 2,5 óra különbségek vannak. Legalább nagyjából egy időben kellene mérned.
2012. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs, nem vegyes napokon, hanem Egyes napokon:)
2012. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgy kellene mérni, de sajnos arra nincs lehetőségem. Mert többnyire 4-kor kelek a munkám miatt, de van hogy épp a munka miatt éjjel egykor érek haza. Akkor viszont nem kelhetek fel négykor mérni. Sőt valahol azt is olvastam, hogy legalább 5-6 óra alvás szükséges. Sajnos nem adatik meg nekem az irodista műszak.
2012. nov. 16. 10:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem sok értelme van így vezetned a hődet, már ne haragudj érte, nem bántani akarlak.


De az, hogy egyszer 4 óra körül, másszor 6 óra körül méred, az óriási különbség, több tizedet jelent a hőnél.

Ez így nem jó.


Nem látom értelmét.

2012. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jó, mint mondtam máshogy nem tudom. De majd akkor lefekszem kettőkor és felkelek megmérni négykor. Vagy gondolok egyet és nem járok be dolgozni!
2012. nov. 16. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem bánati akartalak. Nagyon nehéz így mérni hőt.

szegény nővérem is három műszakos volt, kész volt mert nem tudott normális görbét összehozni a változó ébredések miatt.


Nekem kb. 2 tized a különbség ha 2 óra eltéréssel mérem.

Próbáld úgy kalkulálni, hogy mikor 4-kor mérsz, adj hozzá 2 tizedet. Más ötletem nincs :(

2012. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor megpróbálom úgy.

És ne haragudj, hogy kiakadtam, csak annyira igyekszem és annyira szeretnék babát, csak még ezt a nyamvadt felkelést leszámítva is olyan nehéz összehozni, hogy mindig minden működjön :(

2012. nov. 16. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:

vagy azt cxinálhatod még, hogy két görbét vezetsz. Külön a 4 órásat, külön a 6 órásat.

Nálam egy adott ciklusoban 4-5 nap kimarad. Olyankor nem tudok időben kelni, így nem mérem se később, se korábban, hanem egy-egy nap nincs a grafikonon, és így is azért szép volt a görbe.

2012. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!