Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, hogy magasabbra...

Mit tegyek, hogy magasabbra menjen a hőm az ovulációm után? Félek, hogy nem maradna meg a babám.

Figyelt kérdés

mondjuk 36,0-36.4 az első szakaszban, utána meg 36,5-36,6-36-7 és ennyi.

nincs magasabb hőm, mit tegyek, félek, hogy emiatt nem marad majd meg a babám, vagy meg se fogan.



2012. nov. 16. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál palástfű teát!
2012. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
terhesség alatt is lehet? nem vagyok még az, csak érdeklődöm. Ez a tea miben segít?
2012. nov. 16. 08:56
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az ovu utáni magasabb hőt a megrepedt tüsző által termelt progeszteron okozza. Ha bizonytalan vagy, kérj egy 21.-ik napi hormonlabort, abból kiderül, hogy volt-e ovulációd. Ha alacsony a progeszteron szinted a doki adhat peteérést segítő gyógyszert, és progeszteron pótlást.

A hő csak mutatója a benned zajló folyamatoknak, nem az oka. :-)

2012. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen, az alacsonyabb hő oka lehet a kevesebb progeszteron?
2012. nov. 16. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet az oka a kevesebb progeszteron, de nem feltétlenül. Van akinek csak ennyire megy fel sok progeszteron mellett is. Érdemes tényleg egy labort csinálni a peteérés után egy héttel, ha meg akarod magad nyugtatni progeszteron-ügyben.


mellesleg én is kb ilyen görbével lettem terhes, és meg is maradt. nekem ciklus első felében 36,3 volt általában, második felében meg 36,6-36,7

amikor terhes lettem, a nemvárt napján felment 37-re és ott is maradt már utána. a progeszteronom tök rendben volt mindig. Szóval nem feltétlenül gond ez, de tényleg érdemes progeszteront nézetni hogy megnyugodj.

2012. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!