Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek olvassátok el a kérdése...

Kérlek olvassátok el a kérdésem, az orvos is lerázott?

Figyelt kérdés
menzimnek vége lett hó első hetében,és azóta folyamatosan szúrkál a hasam alja,hol jobb hol bal oldalt,ma pedig nagyon fáj jobb oldalt a hasam,feszül,hapcizáskor is meg ha fel állok is!mi lehet ez?felhívtam az orvosom ki kérdezett mondta hogy ha nyomásra érzékeny a hasam vakbélgyulladás és menjek be az ügyeletre,nem volt érzékeny,ezért azt mondta menjek be jövő héten hozzá(csütörtök) mi lehet ez akkor?nem megy a hasam nincs lázam,többet pisilek,de lehet a gyógytea miatt!tesztet csináltam,de negatív bár még korai is!mi ez kérlek szánjatok meg és tanácsoljatok nekem vmit!
2012. nov. 16. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezek a fájások utalhatnak cisztára is vagy gyulladásra.legjobb ha dokihoz mész.
2012. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de a ciszta általában kiürül a vérzéssel nem de?
2012. nov. 16. 18:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Húgyúti fertőzés is lehet.

Házi orvosnál nézess egy vizeletet.

2012. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. nov. 16. 18:39
 5/13 A kérdező kommentje:
ti jártatok már így?
2012. nov. 16. 18:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor több tüsző érett egyszerre ,szinte végig szurkált a hasam. Sajnos cisztám is volt már többször és az is ilyen érzés. Tényleg sok oka lehet ennek. Ha hó elején volt meg,akkor most körül lehet a tüszőrepedésed ,az is okozhatja a mai görcsöt.
2012. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen a mai görcsöt lehet,de menszimnek vége lett azóta van ez,és az már 11 napja volt:S azóta vannak szurkák,de ma erősebb:S
2012. nov. 16. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!!!Így látatlanban elég nehéz megmondani,én csak a saját tapasztalatomat tudom neked leírni.A hugom ugyanígy volt,nagyon fájt,szúrt jobb oldalon a hasa,tűrte ő is napokig,mire orvoshoz jutott.Kiderült,jobb oldali petefészkében egy viszonyleg nagy,duplafalú ciszta,illetve mindkét oldali veséjében 1-1 vesekő.És azt mondta neki az Urológus doki,hogy a vese probléma is fájhat elől,mert oda sugárzik.Én azt tanácsolom,hogy igyál nagyon sok folyadékot,ha vese,az legalább kicsit enyhít rajta,ha ciszta,akkor sajnos vagy elpukkan magától,vagy rosszabb esetben műteni kell.De mindenképpen lásson orvos,ha nem javul,szerintem.Jobbulást kívánok Neked,és írd meg,hogy hogyan vagy a továbbiakban.
2012. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én tanácsot nem tudok adni, de kívánom, hogy mielőbb meggyógyulj! Jobbulást!
2012. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,volt már vesekövem sajna és az is így fáj,szóval lehet,hogy megint,iszom a gyógyteát,hogy mosson át,de tegnap kekszeltem a párommal,mióta felkeltem nem fáj a hasam,csak a cicimet érzem olyan nehéznek,de csak a jobbot:/
2012. nov. 17. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!