Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsoltok, menjek el...

Mit tanácsoltok, menjek el másik orvoshoz?

Figyelt kérdés

április óta kezel az endokrinológusom pm túlműkődéssel. Azóta már kétszer változtatta a Metothyrin dózisomat, most harmadszor. Három havonta kell hozzá mennem.

Egyszerűen nem tudok vele megbeszélni semmit a gyerekprojekttel kapcsolatban. Valahogy, nem támogatja ezt az egészet, ez mára lett számomra világos.

:(

három havonta járok hozzá, jogos a haragja? A háziorvosom havonta nézet velem fehérvérsejtszámot és pm hormonokat. Erre bepöccent, hogy miért nézetek pm hormonokat?

Azért nézetek, mert szeretném tudni, mikor indulhat a babaprojekt.


szerintetek? kistestvért szeretnénk és kifutunk az időből. :(

Nagy családot akartam sok gyerekkel, de ezek után mire számítsak.


ha elmegyek egy másik orvoshoz, egy meddőségi központba, akkor a jelenlegit le kell mondanom?



2012. nov. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd én nem tudom mit mondhat az orvosom, de egyértelműen mondd meg neki, hogy TE BABÁT AKARSZ!Erre mondania kell valamit...ha nem támogatja akkor természetesen másik orvos....hiszen szabadon választhatsz!ne várj, ha nagyon akarod!!Szabad kérdezni hány éves vagy?
2012. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsánat, elírtam a TE ORVOSOD nem az ényem:-)
2012. nov. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik orvoshoz..már csak azért is mert nem érzed,hogy a mostani problémádról tudnál vele beszélni,akkor hogyan tudna válaszolni majd a kérdéseidre,ha terhes leszel?Én az ilyen orvost fel se merem hívni,pedig terhesen tuti lesz olyan kérdésed ami miatt fel kell hívnod.Válassz egy olyan orvost ,akit érdekel a problémád és az,hogy Te kisbabát szeretnél!
2012. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, tudjátok, ő sem gyerekes, se felesége, se senkije. és lehet emiatt nem tudja átérezni a babavállalásos dolgot? meg a területe is inkább más, vesedaganatok genetikája, vagyis az ehhez kötődő pajzsmirigy megbetegedések.
2012. nov. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!