Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség tünetei (gyakori...

A terhesség tünetei (gyakori vizelés inger, rosszullét, stb. ) a fogantatás után hány nappal jelentkeznek?

Figyelt kérdés
tegnap egy buliban feltételezhetően eggyütt voltam egy sráccal, de elég homályos minden. Viszont másnap gyakran jártam wc-re és fájt a hasam..

2012. nov. 17. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
feltételezhetően?? fú az kemény! A kérdésedre a válasz nem lehet ilyen korán, hiszen még szinte a tested se tudja hogy terhes vagy, már ha igen...
2012. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az túl korai, idő kell a beágyazódáshoz, legalább 2 hétnek kell eltelnie ahhoz, hogy elkezdj érezni ezt-azt, ha terhes lettél.
2012. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódás kb 2 hét, azelőtt semmiképp nem lehet tüneted. Nekem komolyabban az 5-6. hétben kezdődött. Előtte már volt cicifájás de csak enyhén.
2012. nov. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha fél akkor vegyél be eseményutáni tabit ez a legegyszerűbb.
2012. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A tüneteidet nyilván a másnaposság okozza...miért nem vigyázol magadra jobban? Nem tudom hány éves lehetsz, de ugye hallottál már a nemi úton terjedő betegségekről? Arra is jóóóó nagy az esélyed...
2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy jobban kellett vona vigyáznom. de mindenkivel elszaladhat a ló. még annyt h ez a tabletta amit írtatok hol lehetne beszerezni? és kell e hozzá szülő/gondviselő? valamit ha ezt az együttlét után beszedem akkor meggátolja az esetleges terhességet?
2012. nov. 18. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Már hiába vennéd be nem érne semmit. Egyik barátnőm aktus után vette be mégis terhes lett. Elég nagy felelőtlenség.
2012. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál lehet feliratni és aktus után 72 órán belül kell bevenni nem tudom hogy kell e hozzá szülő én nekem még sosem kellett.....
2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!