Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy egy nő "véletlenül", gyógyszeres védekezés mellett, teherbe essen a nála jóval idősebb, gazdag barátjától?

Figyelt kérdés
Szerintem palira vették a barátomat, bár tervezett volna a lánnyal komolyabban is, de talán a lány nem akart "kockáztatni". Ti mit gondoltok?
2012. nov. 17. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
0,1 a pearl indexe a fogamzásgátlónak,tehát kb. 1000 nőből egynek sikerül.
2012. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%
Nos a gyógyszeres védekezés sem 100%-os.De az is lehet,hogy "elfelejtette" bevenni.
2012. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
33%

Ha valoban szedte a fogamzasgatlot rendesen, akkor szinte semmi, viszont ha betegsegre antibiotikumot szedett, akkor az legyengitheti annyira a fogamzasgatlo hatasat, hogy teherbe eshet.

(Mas kerdes, amire viszont nem tudom a valaszt, hogy fogamzasgatlo mellett fogant gyermeknek mik az eselyei a normalis fejlodesre, ugy velem akar komoly fogyatekossagot is okozhat a tabletta.)

2012. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Sokan esnek teherbe gyógyszer mellett, és én csak egészséges babáról tudok.
2012. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tudom de lassan csak "véletlenül" becsúszott babákat ismerek. Nekem is néha eszembe jut, hogy elég furcsa.
2012. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én senkiről nem hallottam, hogy tabletta mellett lett terhes, ez nagyon ritka eset. Hogy ez neki tervezett volt-e vagy sem, azt úgysem lehet bizonyítani. Egyébként meg az, hogy testi kapcsolatot létesített a barátod ezzel a lánnyal, azzal vállalta a kockázat, hogy terhes lehet, bármilyen védekezés mellett, semmi sem 100%. Szóval nem mondhatja, hogy palira vették, mert ez közös kockázat. Ha ő 100%-osan nem akar gyereket, akkor ne feküdjön le senkivel. Én így gondolom.
2012. nov. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Volt munkatársam fog.gátló mellett esett teherbe, szóval lehetséges. Elég sokminden befolyásolja a gyógyszer hatásosságát.
2012. nov. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Ha tervezte komolyabban is, akkor tök mindegy. :)
2012. nov. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tervezte, de még nem mostanra, és nem mindegy, hogy a nő megbízható-e vagy sem. Én ebben a helyzetben azt mondanám, hogy szinte biztosan "elfelejtette" bevenni, és én ilyen nővel nem lennék együtt.
2012. nov. 18. 10:28
 10/13 Mara Acoma ***** válasza:
64%
Szerintem meg nem kellene mások dolgaiba beleártanod magad. Ha véletlen volt, ha nem, akkor is babát vár. Ki vagy Te, hogy ítélkezz egy idegen felett? Majd a barátod tudja, mit akar tenni és hogy kell e neki a lány meg a baba
2012. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!