Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok volt vkinek beultet...

Lombikosok volt vkinek beultetes utan pici barna folyasa ami beagyazodast jelentett?

Figyelt kérdés
9 napja volt beultetesem, egy 2napos embriot kaptam vissza.eddig nem volt semmi gondom neha ereztem picit hogy meg akarna jonni,de nagyon gyengen es alig par percig.viszont ma delben kicsit erosebben ereztem a megjon erzest es kesobb a tisztasagi beteten egy vilagosbarna foltot vettem eszre,azota folyamatosan megjon erzesem van /nem eros,de erzem/.ez normalis?vagy nem sikerult a lombik?
2012. nov. 18. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt még ilyen ,pedig 3 beültetésem volt már ,de azok nem is sikerültek. Tehát nem is lehetett volna nekem beágyazódás miatt...:(. Szerintem jelentheti azt is ,hogy sikerült,de a mensi előjele is lehet. Miért nem hívtad fel a dokidat,talán ő okosabbakat tudott volna mondani,mert így csak idegeskedsz (gondolom),és az sem tesz túl jót. Nagyon-nagyon szurkolok neked!!!! Majd írj mi a helyzet!
2012. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyenem, volt sikeres meg sikertelen lombikom is.
2012. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma voltam vérvételen és terhes vagyok :D Istenem erre vártam már 3 éve.... :D
2012. nov. 20. 17:17
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj deee jó! A pecsételés el is maradt? Mit mondott a doki ez rendben volt úgy?
2012. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
gratulálok, mennyi lett a hcg-d?
2012. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen a pecsételés elmaradt, tegnap még nagyon halványan volt, ma már semmi. Kicsit még néha megjon érzésem van, de csak idokozonként jon rám. Viszont ami aggaszt az a hihetetlen izomláz ami egész hasamban van. egészen a gyomromtol,nem csak alul ahol mindenkinek szokott. Lehet hogy mivel ulomunkat végzek az izmok másképp feszulnek, ahogy a széken ulok, nem tudom. ez mult het csutortoktol van. remélem elmulik, mert alig tudok vmit csinalni, ha felállok sétalok olyan mintha tobb 100 felulest vegeztem volna. Sohajtasnal pedig szur. amugy ha fekszem semmi bajom. és esti alvés után reggel alig érzem, de igy nap végére nagyon. Hétvégén jobb volt.. Hát nem tudom mi lehet ez. A hcg-m 46 lett. remélem novekedni fog.
2012. nov. 21. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Hányadik napon lett ennyi?
2012. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
10.napon. Holnap megyek megint. Remélem sokkal nagyobb lesz. Amugy ez alacsony?
2012. nov. 22. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem magas, de ha csak 10. napon voltál akkor elmegy. Ovitrellet nem kaptál mér beülti után.
2012. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)megkérdezhetem hogyan kerültetek lombik programra?kinél volt baj?
2012. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!