Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok volt vkinek beultet...

Lombikosok volt vkinek beultetes utan pici barna folyasa ami beagyazodast jelentett?

Figyelt kérdés
9 napja volt beultetesem, egy 2napos embriot kaptam vissza.eddig nem volt semmi gondom neha ereztem picit hogy meg akarna jonni,de nagyon gyengen es alig par percig.viszont ma delben kicsit erosebben ereztem a megjon erzest es kesobb a tisztasagi beteten egy vilagosbarna foltot vettem eszre,azota folyamatosan megjon erzesem van /nem eros,de erzem/.ez normalis?vagy nem sikerult a lombik?
2012. nov. 18. 13:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem kaptam Ovitrellt. Utrogestant kapok 3x2 drb-ot. Mi már 3 és fél éve probalkozunk, tavaly voltam 3 inszemen. Utána picit pihentunk kb fél évet, nem foglalkoztunk a dologgal. Most szeptemberben eldontottuk hogy belevágunk, oktobertol kezdtem szedni a szurikat. Amugy 12 petesejtem érett meg, ebbol 8-at tudtak leszivni, 4drb-ot ott hagytak. Nem tudtak sehogy leszivni, mert vmihez hozza voltak tapadva. Ebbol a 8-bol 4 volt alkalmas a megtermekenyitesre. Rá másnapjára hivtunk az intézetbe, kettot sikerult megtermekenyiteniuk ICSI-vel, és abbol egy fejlodott. Ami az embriologus szerint a masodik napon szepen ugy hogy kell. Tehat egybol egy.... :D a mi Kicsikénk... Remélem minden rendben lesz.
2012. nov. 22. 21:00
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja férjemnél voltak kisebb gondok. Velem minden rendben van. Szerintem nálunk eleve a megtermékenyites sem sikerult természetes módon. Ezért kellett a lombik.
2012. nov. 22. 21:06
 13/13 anonim ***** válasza:
köszönöm h irtál:)nállunk azoosperma van és icsi lesz remélem februárba!
2012. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!