Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Lesz...

Megnéznétek a görbémet? Lesz majd remény babára majd a végén?

Figyelt kérdés

tegnap délután ültem a széken és megmértem hüvelyben a napközbeni hőmet, és 37,2 lett. Nem ezért, hanem csak kipróbáltam, mert a követekző ciklusnál lehet átváltok reggeli hüvelyi mérésre a szájban történő helyett.


miért lett ilyen magas a hőm? még sosem volt a hónapok alatt 37 sem.



Görbe

[url= [link] Ovulation Chart[/url]



2012. nov. 19. 14:14
 1/5 A kérdező kommentje:

nekem miért nem válaszol senki? :(

az utánam lévő kérdésekre is jött válasz

2012. nov. 19. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:

na én válaszolok!! tudod ugye ,hogy a nap közbeni hő nem számít??!!a hüvelyben mért hő mindig magasabb!!! nem tudom hány tizeddel de magasabb!! a görbéd szerintem jó !! semmi baj nincs vele!!

de csak következő ciklusba válts mérés helyét!

2012. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem pedig nagyon szép a görbéd. Megvolt az ovud is, és most szépen emelkedik. Remélem, hogy nem kelljen a következő hónaptól a hüvelyedben mérned a hődet, hanem most babás legyél!

Szurkolok!

2012. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Második: igen, tudom azokat amiket leírtál, nem azért mértem, csak kipróbáltam, hogy hogyan kell hüvelyben mérni, meg hát írtam is, hogy úgy is csak a következő ciklusban kezdeném ezzel. :)


hát jó lenne, ha fent maradna a hőm, még van pár napom a nemvártig

2012. nov. 19. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nótorikus hőmérős vagyok:)))

De sajnos a nem várt napját a hőmérőzéssel meg kell várni,előbb nem igen tudsz meg belőle semmit:)

Max lehet rá következtetni,ha pl a 10 dpo körül leesik,mert az jelenthet beágyazódást:)

De ez nem törvényszerű és van akinél leesik és mégsem babás:)

Nekem a 10 dpo-n esett le és hál istennek itt mocorog a pocimban:)

De drukkolok neked hogy még vagy 9 honapig fennt maradjon:)

22 hkm

2012. nov. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!