Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hiszik itt sokan azt...

Miért hiszik itt sokan azt hogy a válaszolók mindent tudnak?

Figyelt kérdés
Millió olyan kérdés van hogy: "szerintetek terhes vagyok?" Hát miért nem lehet megérteni hogy nem lát bele az ember a másikba? 1-2 nappal az együttlét után jönnek ezzel a kérdéssel. Még az orvos se tudná megmondani, nem még egy átlagos ember.
2012. nov. 19. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
mert van, hogy egy kívülálló ismeretlen könnyebben tud segíteni az észrevételeivel... Most elsősorban nem a terheses kérdésekre vonatkozólag mondom ezt, hanem a magánéleti kérdések miatt...
2012. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én értem, igazad is van, de engem konkrétan ez akaszt ki amit írtam.
2012. nov. 19. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Őszintén! Ezt valahogy én sem értettem. Anno amikor nekem is jöttek a tünetek, én nem kérdeztem! Logikusan végig gondoltam, hogy ahány ember, annyi szervezet. Most azért, mert valakinek az adott tünet babát jelentett, kétszer sem biztos,hogy nálam is azt jelzi! Én valahogy nem akartam "fölösleges" biztatásokat hallani, ráadásul tisztában voltam vele,hogy a teszten és a dokin kívül senki nem fog nekem biztosat mondani!
2012. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mara Acoma ***** válasza:
54%

Miért hiszik itt az ilyen kérdéseket kiírkálók, hogy ezzel változtatnak valamin?:)

Főleg, hogy ma már volt ilyen kérdés...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

4es igazad van!


Nem tudom ma mindenki besokalt vagy mi?

Muszáj ezt?

2012. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Engem az olyan kérdés akaszt ki h ki nem várja ekkorra meg akkorra... + h mikor teszteljen és leírja h mikor volt ovu,sex stb. ezt most miért kell?
2012. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek. AZ olyan kérdések, amik nem érdekelnek, vagy nem tudok rá válaszolni azt nem nyitom meg.
2012. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt is kérdezhetnénk, hogy miért kell ilyen hülye felesleges kérdést feltenned!!!??? Meg azt is, hogy az ilyen kérdésekre miért jön majd 80 válasz és a fontosabb kérdéskre meg majd csak 3... :-) :-) :-)
2012. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!