Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A munkahelyemen sokan megszokt...

A munkahelyemen sokan megszoktak bántani úgy hogy észre sem veszik csak próbálnak "vergődni"a többiek előtt, én azért nem válaszolok "úgy vissza mert nem akarom őket megbántani! (legtöbbször ha nincs ott senki bocsánatot kérnek) Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Erzekeny vagy. Es mivel latjak, hogy te nem mersz visszaszolni, ezert mernek beszolni neked. De nyugodtan megmondhatod mindegyiknek az oszintet, ne engedd hogy kicikizzenek. Amugy miert szoktak beszolni neked, kulsod miatt? Vagy csak ugy?
2009. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezeket szokták mondani:ugy sem értesz hozzá mert kislány vagy;jó az új fölsőd de már megint kinn van a derekad;szép az új hajszíned de el van törve a vége; nem azért fázol mert húzatba ülsz hanem mert kinn van a hasad(amúgy klimaxolnak és állandóan nyitva az ablak)ilyen és ehhez hasonlók de most ezek a slágerek
2009. márc. 17. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem te vagy ott a legfiatalabb, és a legójabb?

Ha igen, ez megadja a kérdésre a választ.

Egyszer idösebbek töled, másodszor meg régebb óta vannak ott, aztán rutinosabbak a munkában.

Nem is nagyon van mit visszafelelj nekik, esetleg a már rágebbi leszel, vagy ha úgy megtanúlod a munkát, hogy ügyesebb leszel náluk.

De addig még van, nem magyaráznak azok meg neked mindent, csak a legminimálisabbakat, hagyják, hogy gyere rá magadtól.

Onnan gondolom, hogy nálunk, is én vagyok a legújabb/legfiatalabb.

Annyi külömbségel, hogy soha nem piszkálnak, de arra a pár fázisra, amit meg tudok csinálni, legalább a felére ha nem többre magamtól jöttem rá, nem ök magyarázták el.

Persze mostanában jöttem rá, decembertöl arrafele, lassan-lassan, dég ott vagyok szeptembertöl.

(Nehezebben tanulok meg valamit, és ha csak részben magyarázzák el, akkor ugyanvalóst).

2010. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!