Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, hogy ne gondolj...

Mit csináljak, hogy ne gondoljak egész nap a terhességre?

Figyelt kérdés

Gyereket szeretnénk a férjemmel, én pedig másra sem tudok gondolni, csak erre. De szinte mindenhol azt olvasom, hogy a görcsösen akarás akár akadályozhatja is a teherbeesést. De nem tudok nem erre gondolni. Egész nap terhességgel kapcsolatos oldalakat olvasok, a gondolataim is csak e körül forognak. Reggelente úgy ébredek, hogy de jó, már csak xnap a (nem) várt mensiig.

Baj, hogy ennyire akarom? Próbálok nem erre gondolni, de egyszerüen nem megy.


2008. máj. 25. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy ne csak a baba miatt legyen szex. Próbálj meg valami jó elfoglaltságot találni magadnak, ami elvonja a figyelmedet a babáról.

Következőképpen próbálkozatok: Menstruáció első napjától számított két hét múlva (pl. ha megjött Kedden, akkor két hét múlva Kedd környékén). Misszionárius póz és aktus során rakjál magad alá egy párnát. Aktus után gyertyaállás kb. 20. percig, utána nyugodt fekvés. Sok sikert!

2008. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hu En is igy voltam az elejen,es tenyleg nem is jott ossze a baba.Aztan elhataroztam,h na akkor meg varjunk a babaval,jon h jonni akar,legalabb elkezdek ujra sportolni,elkezdunk utazgatni,baratokkal programokat csinalni,es komolyan mondom,ezt tavaly novemberben beszeltuk meg a parommal,es decemberben nem jott meg,es jan.4-en kiderult,h baba van a pocakomban.

Nagyon erdekes,h tenyleg mire kepes az agy.

Neked is azt tudom javasolni,h kezdj el edzesre jarni,baratnozni,ferjeddel programokat szervezni ami egy kcisit kimozdit ebbol a temabol,es hidd el,nagyon gyorsan ott lesz a pocakodban a baba.

Nagyon drukkolok,h mielobb babas legyel.

26 hetes kismama

2008. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan igy voltam,aztán feladtam a sok probálkozás után és mos már itt van a pici a pocimba!Ne akard görcsösen,a pici ugyis a megfelelö időben fog érkezni,amikor itt az ideje!Sok sikert!!!
2008. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Átérzem a helyzeted, én is ezt csináltam. Egy évig kellett várni, hogy a baba megfoganjon. Én is probáltam elterelni a gondolataimat, de nem ment. Aztán jött egy gondolat valahonnan a lelkem mélyéről és elhatároztam, hogy nem gondolok folyton a terhességre. Sokat sétáltam, olvastam, kertészkedtem, sütöttem, főztem. Aztán két hónap múlva terhes lettem.

Hidd el mindennek meg van a maga ideje. Ha a kisbaba jönni akar jönni is fog. Bizz magadban!

2008. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos én is így vagyok ezzel. Állandóan a babára gondolok és nem bírom kiverni a fejemből. Hiába mondja mindenki, hogy próbálj másra gondolni, tereld el a figyelmed valami mással, de nem tudok nem rágondolni! A környezetemben már szinte mindenkinek van gyereke vagy épp most várja. Nagyon gáz!Még a kutyám is terhes!:-)Csak én nem!!!Nagyon rossz érzés!:-(
2008. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miota probálkoztok? mi 18 honapja de már én is kivagyok. minden honapban reménykedem. most meg főleg mert clostit is szedtem. szerintem ezt nemlehet kiverni a fejünkből. mert amire vágysz aztugysem tudod kiverni a fejedből csak ha megkapod. én nem is probálkozom ilyenekkel, inkább tervezgetem a babaszobát mert az nagyon jo érzés.
2008. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!