Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok az elmaradt menzit...

Nálatok az elmaradt menzit követően, kb. hány nappal, héttel jelentkezett a korai terhességet kisérő hányinger, ételundor?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, miért kérdezed, szóval lehet, hogy tök haszontalan választ adok, de nekem pl. egyáltalán nem jelentkezett, teljesen jól voltam mindkét terhességemkor.
2012. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem kimaradt a menszi, vagyis akkor még csak "késett" 3 napra rá teszteltem, pozi volt. akkor voltam 5 hetes, és kb 2-3 hétre jött csak a hányingeres hányós szédülős émelygős korszak.
2012. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnapra, mára, holnapra várom a menzit. Nekem kb ennyi csúszás szokott lenni a ciklusomban. Tegnap reggeltől, ma reggelig olyan menzis görcseim voltak, hogy percenként nézegettem, meg jön-e. Ilyen volt már máskor is. Aztán ami fura, hogy ma délelőtt, mintha elvágták volna a görcsöket, nem fáj a hasam, csak émelygek, nem kívánok semmi ételt. Ilyen nem szokott lenni. Ja és a menzi nincs sehol. Ezért vagyok kíváncsi, lehet ez már terhességi tünet, vagy csak véletlen egybeesés.
2012. nov. 20. 14:31
 4/12 anonim ***** válasza:

hányinger kb a 7. héttől kezdődött nálam és a 12. héten el is múlt. Ételundorom a terhesség alatt változóan volt jelen, de a kivire rá sem bírtam nézni egész végig és most sem :)

8 hetes baba anyukája

2012. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kérdésedre nem tudok válaszolni,mert még nem voltam terhes,DE most én is éppen úgy vagyok,mint te. Holnapra vagy holnaputánra nem várom,és az elmúlt napokban nekem is voltak menzis görcseim,viszont mára elmúltek. Nem tudom,ez mit jelent?
2012. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az első tünetem hogy nem jött meg. A második, hogy elkezdett nőni a pocakom és a harmadik a 16. héten hogy megmozdult a babám :)

Semmi émelygés hányinger stb.

Általában egyébként a 6-7. héten kezdenek jelentkezni ezek a tünetek, ha jelentkeznek.

2012. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem már a beágyazódás alatt előjött egy olyan dolog,hogy megkívántam ,,ételeket,,Egyáltalán nem túlzok,ez tényleg megtörtént velem!!Emlékszem,pont délutános voltam a melóban,amikor hirtelen rámtört az,hogy úgy megenném a sárgadinnyét.A páromnak írtam is sms-t,hogy mire este megyek haza vegyen nekem dinnyét :) Vett is :) Aztán rá kb 3-4 napra este néztem a párommal a tv-t és ugyan csak hitelen megkívántam a táblás milka csokit.Na nekem ezek után már elég gyanús volt a dolog,mert nálam ilyen még SOHA nem jelentkezett mensi előtt!De nem mertem bízni abban,hogy hátha terhes vagyok,mert ez már a 3. próbálkozásunk volt.De aztán mensi előtt 1 nappal csak pozi lett az a teszt :D

Az émelygés nálam már a pozi teszt után 2 nappal jelentkezett és kb az 5. héttől erősödött is,azután jött a hányinger is,viszont én szerencsés vagyok,mert egyetlen egyszer sem hánytatott meg a kicsikém :))


16 hkm

2012. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Teszteltem, sajna negát. :(

2012. nov. 20. 21:13
 9/12 anonim válasza:

Nálam egyből ahogy nem jött meg már volt egy kis hányinger...3-4 napig tartott, aztán elmúlt....aztán most már minden nap van, jóesetben csak délután kezdődik és lefekvésig tart :S Volt 2x olyan nap, hogy nem volt hányinger - meg is ijedtem, hogy úristen mi történhetett. Vicces, hogy ha van hányinger az is rossz, ha nincs akkor meg azért aggódik az ember :) Amúgy sógornőmnek nem volt semmi hányingere, barátnőmnek szintén nem...

8 hetes

2012. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Továbbra sem jött meg. Már nincs hányingerem, csak "has szurka" időnként és az a "mindjárt megjön érzés" azaz időnként görcsöl a hasam.

Hétfőn újból tesztelek, mert lehet korai volt.

(Persze, csak ha meg nem jön addigra)

2012. nov. 22. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!