Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt egy nappal erős...

Menzesz előtt egy nappal erős hányinger lehet baba jele?

Figyelt kérdés
Mára nem várom és tegnap reggel már úgy keltem hogy iszonyat hányingerem volt. Ez lehet a baba jele?? Meg csináltam tegnap egy tesztet és mintha lenne ott valami de nem vagyok benne biztos:( Mikor csináljam a következőt meg milyet hogy tutira kimutassa??
2011. máj. 19. 07:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi és azt elfelejtettem hogy ma is hányingerrel keltem plusz gyomorégéssel
2011. máj. 19. 07:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Nincs képed a tesztről? egyébként halvány pozítív is babát jelent.
2011. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Maxima ***** válasza:
Siman lehet. Halvany csik is terhesseget jelent :) szerintem 3-4 nap mulva csinalj megegyet addigra valoszinuleg jobban fogod latni a csikot.Ha fel tudsz tenni kepet, szivesen megneznenk. Ugy irod hogy nem varod, akkor ha pozitiv boldog babavarast kivanok :)
2011. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbáltam képet csinálni ott nem látszik. De most megyek vásárolni és veszek valami érzékenyebb tesztet megcsinálom és megírom mi lett:)
2011. máj. 19. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Hogy írhattok ilyet, hogy a halvány pozi is pozi??? Ez nem igaz, mert nekem több halvány pozi tesztem volt és mégsincs baba!!

Hányinger meg attól is lehet, hogy meg fog jönni a mensi...legalábbis nekem mindig hányingerem van előtte, van hogy iszonyatosan!

Drukkolok azért, hogy neked a halvány pozid babát jelentsen!!! Írd meg mi lett!!

2011. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A halvány poz. mindig babát jelent( kivéve a szellemcsikot) és kivéve ha hcg tartalmú gyógyszert szedett valaki, vagy pl. petefészek cisztánál szokott még poz. lenni.

Olyan viszont előfordul, hogy valaki túl korán tesztel, azért mutat babát a teszt, viszont a magzat nem életképes és a menstruációval együtt elmegy...tehát spontán elvetél.

2011. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy tegnap nem írtam megcsináltam a tesztet lily-t kaptam az meg negatív lett:(

De még mindig nem jött meg ennek örülök:)

És ma annyi a tünetem hogy nagyon szurkál a hasam alja ez lehet a babától vagy csak késik?

2011. máj. 20. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:

15:52-es vagyok:

Ha igaz ez, amit a 16:03-as írt, akkor nekem elment a babám spontán...:( Nem szellemcsíkosak voltak a tesztek. Mai napig látszik rajtuk a 2. rózsaszín csík...


Kedves kérdező!

Még azért ne add fel, próbálj ki egy másik fajta tesztet is! Tovább megy a drukk Neked!

2011. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

Igaz régi kérdés de baba volt a dologban?

2020. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!