Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lelkileg egyáltalán nem...

Ha lelkileg egyáltalán nem érzem, hogy baba lenne a dologban, attól még lehet baba?

Figyelt kérdés

3 nappal a nemvárt előtt vagyok. Nem érzek semmit. Cicifeszülésem megvan, de nem a testi tünet a lényeg, hanem, hogy nem érzem lelkileg, hogy bármi is lenne a hasamban.

akkor valószínűleg nincs is, igaz?



2012. nov. 20. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem biztos, hogy mert nem érzed, nincs is ott a babád. Inkább kellemeset csalódj :)
2012. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megint én. Az első babámat nem éreztem, a másodikat már megéreztem :)
2012. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez így lenne, a fél világ valószínűleg meg sem született volna....

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy a jövendőbeli édesanyának meg kell éreznie a baba érkezését! Főleg, ha igyekszik nem bebeszélni magának, mert esetleg már csalódott.

Sokan nemhogy a nemvárt előtt, hanem még hetekkel utána sem érzik, nem is tartják nyilván ezeket a dolgokat, mégis ott fejlődik a kis embrió.


Szerintem nem célszerű "bebeszélni" magadnak, hogy ott van, de azt sem, hogy nincs. Várj türelemmel, és pár nap múlva OBJEKTÍVE kiderül úgyis.


Alakuljon minden úgy, ahogy szeretnéd!

2012. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű sokan megérzik hogy babásak...

3 nap mulva tesztelhetsz és kiderül kivánom hogy baba legyen!!Én megéreztem hogy baba van és bejött már 3 éves.:-)

2012. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. a múlt hónapban úgy éreztem, hogy van ott valami, vagyis hol éreztem, hol nem, de hát késett is 1-2 hetet. (késő peteérés volt amúgy). most középidőben volt peteérésem, együtt is voltunk, de nem érzem, hogy összejött volna.

tök gáz. olyan üresnek érzem lent a hasamat. nem is számítok arra, hogy összejött. már most úgy gondolom, hogy majd a következő ciklusban összejön.


egyékbként most nem volt tojásfehérje nyákom és emiatt is gondolom, hogy a hőm csupán csak emelkedik, de nem a baba miatt.

2012. nov. 20. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
sokan nem érzik :) én meg mertem volna esküdni hogy nem vagyok terhes amikor már az voltam... szóval akármi lehet.
2012. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem 2 gyerekem van, de soha-soha nem volt semmilyen tojcsis nyákom :)
2012. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm szépen a további válaszokat. :)
2012. nov. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!