Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki lelkileg...

Hogy bírtátok ki lelkileg hogy váratott a baba magára hónapok óta?

Figyelt kérdés
Gondolom nagyon sokan voltak itt olyanok akiknek csak nem jött az a baby :( Mi már 7 hónapja próbálkozunk és épp ma jött meg :( pedig annyira reménykedtem hogy nem fog.Egész nap a sírás kerűlget :'( Próbálok pozítívan gondolkodni még most is,hogy hátha a következő hónap,annyira jó lenne már ide írni a kérdéseim.Ha elmúlik a mensi vezetni fogom a hőmet,meglesz a 2 napos szex és gyertyaálás is lesz
2012. márc. 7. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészségesek vagytok?
2012. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én a fiamra 15 hónapot vártam.nagyon rossz volt.pont mikor elterveztük h megyünk vizsgálatokra kkor sikerült.most megint próbálkozunk.ez a 4. hónapunk,de eddig semmi.most vezetem a hőm,ebben a ciklusban iszom a cickafarkat és a palástfű teát is.hát az összebújás gyakoriséága,az változó,ugye a gyerek miatt,de ovukor próbálunk sűrűn együtt lenni.gyertyázni is gyertyázok,azt a fiamnál abban a hónapban csináltam mikor megfogant.
2012. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Majdnem 2 év volt mire összejött a baba. Nehéz volt minden hónap. Mikor letettem a hőmérőt és nem törődtem semmivel, hogy vajon mivel árthatok, Pl: forró fürdő, és nem kötelezőszerűen voltunk együtt 2 naponta összejött a baba. Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön nektek is.

Üdv: 21 hkm.

2012. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseregj, süt a nap, próbálj pozitív lenni. Tudom nem könnyü! Mi 3 évet vártunk. Iszonyu nehéz volt. Rengeteg sírás a végén már minden hónapban bömböltem mikor megjött. Főleg mikor egy mensis napon hárman megkérdezték, hogy nem lesz még baba? Nekünk lombik is volt és végül sikerült természetesen. Szerintem azért is sikerült mert elkezdtem nézegetni, hogy , hogyan lehet örökbe fogadni egy kisbabát. Már a családot is megkérdeztem, hogy eltudnák-e fogadni ha egy örökbefogadott gyerekünk lesz. Mindent az égvilágon megtettünk, hogy legyen babánk. Amikor utoljára megjött, olyan síró görcsöt kaptam, hogy nemnagyon tudtam abbahagyni. Remegtem az idegtöl. És a következő hónapban már nem jött meg.

Addig én is azt hittem, hogy velünk nem fog ez megtörténni, mert sok olyat olvastam itt, hogy sokáig nem aztán mégis csak sikerült valahogy.

Ugyhogy ne add fel 7 hónap még nem is "olyan sok idő."

Én szurkolok neked, hogy minél hamarabb sikerüljön neked is!

2012. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nekem se sikerül, de én már 2 év + 4 hónapja szeretnék babát...én azért bírom már lelkileg, mert belefáradtam az egészbe, én nem szoktam sírni ha megjön, mert már annyira megszoktam ezt hogy állandóan megjön. Most pl. vasárnapra nem várnám a mensit, de biztos meg fog jönni, mert már jöttek ki pattanások...:(
2012. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. hónapban sikerűlt teherbe esnem,nagyon rosszul viseltem,minden mensinél sírtam.Elötte én számoltam mindig az ovu napját,gyertya volt nálunk is,Mint utolag kiderült rosszul számoltam az ovut nem mindenkinél fél időbe van,mert én vettem tesztet a 8 hó probálkozásnál,és a teszt kimutatta a mensi 5.napján a peteérést voltunk is eggyütt és egyből terhes lettem.Probáld ki.Sok szerencsét hogy sikerüljön a baba:)
2012. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1,5 év után sikerült teherbe esnem. Nagyon nehéz volt, de jellemformáló is. Ovulációtól menstrtuációig éltem, így telt az időszámítás. Mikor nagyon neki voltam keseredve arra gondoltam, hogy mennyi barátnőm van, akinek se pasija, se munkája. Nekem meg mindkettő van. És a mai világban gyereket így vagy úgy lehet "szerezni", de normális férjet nem akasztasz le bárhonnan. Úgyhogy próbáltam a jóra koncentrálni, sokat jártunk a férjemmel wellnessezni, így utólag pótolhatatlan időszak volt ez. Aztán elhatároztam, hogy új célokat keresek, beiratkoztam a zeneiskolába orgonára, elhatároztam, hogy megcsinálom a szakvizsgát, rá 2 hónapra meg terhes lettem. Nem hiszem, hogy ettől lettem terghes hogy új céljaim lettek, de tény hogy gyorsabban telik úgy az idő. Szeressétek egymást a pároddal, töltsetek kettesebn sok-sok időt, előbb-utóbb biztosan lesz gyereketek és akkor már nem igen lesz ilyesmire lehetőségetek. (tapasztalat). Amúgy azóta a másodikat várom, aki kb próbálkozás nélkül fogant mikor a kislányom 8 hónapos volt. Úgyhogy kitartás!
2012. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a biztatásokat :)
2012. márc. 8. 09:17
 9/9 Babi0906 ***** válasza:

1év 3 hónapot vártam mire teherbe estem. Nagyon hosszú idő volt. 6 évig szedtem fogamzásgátlót amikor eldöntöttük, hogy babát akarunk kivizsgáltattam magam, minden rendben volt. Aztán valahogy még sem jött össze. Közben folyamatosan rosszul voltam (szédelegtem, rossz volt a közérzetem, nagyon erős menstruációs fájdalmaim voltak stb.) A háziorvos elküldött egy csomó vizsgálatra (végül már a cukrommal is baj volt). Ultrahangon derült ki, hogy van vagy 5-6 cisztám mind más méretű. Nem volt tüszőrepedésem a szervezetem meg próbálkozott, de hiába. Addig én is hőt mértem meg minden ilyen dolgot csináltam.Amikor megtudtam az eredmény és úgy volt, hogy műtét stb. akkor abbahagytam minden görcsös dolgot. Elkezdtem magammal foglalkozni (tornáztam rendszeresen, egészségesen étkeztem, nem görcsöltem, nem mértem hőt ilyenek).A szex is élvezetesebb lett mivel már nem az lebegett a szemem előtt, hogy gyereket csináljunk ha ne csak élveztem. Erre rá 3 hónapra terhes lettem :D

Azért írtam ezt le hát ha segít neked :D

29+2 hkm

2012. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!